fbpx
Názory(video) Fico vytrel všetky pavučiny v centále Smeru so...

(video) Fico vytrel všetky pavučiny v centále Smeru so zahraničnými aktivistickými novinármi. Blaha tlieska

-

(video) Fico vytrel všetky pavučiny v centále Smeru so zahraničnými aktivistickými novinármi. Blaha tlieska

Ľuboš Blaha: PS JE EXTRÉM!

Robert Fico dnes na tlačovke utrel zahraničných novinárov s takým prehľadom, že Slovensko tlieskalo. Toto je premiér a nie tie trasorítky z PS!

1. Robert Fico sa nebojí postaviť za Slovensko, chce mier, má na prvom mieste Slovákov a má dlhoročné skúsenosti s riadením štátu.

2. Jeho vyzývatelia sú dorastenci bez akýchkoľvek skúseností, ktorí sa len podhadzujú Washingtonu či Bruselu.

3. Veď sa na nich kuknite – toto sú oni. Hellebrandt z PS neskrýva nadšenie, že si za svojho muža zobral „žabiaka“ z Brazílie. 

4. Kiež by mu trochu emócií ostalo popri žabiakovi aj na slovenských seniorov, o ktorých hovorí, že majú nadpriemerné dôchodky.

5. Nie, on radšej ako pubertiak pobehuje so Štefunkom po Bratislave a bláznia sa ako infanti. Toto majú byť budúci ministri? 🤦

6. Štefunkove firmy dodávali verejným inštitúciám brutálne predražené produkty – kde je Hamran? Toto je ten ich boj proti korupcii?

7. Čaputová z PS si v New Yorku robí fotečky z toho, ako sa jej dotkol „veľký“ Volodymyr. Ten istý Volodymyr, ktorý žaluje Slovensko – a ona ani necekne. Stojí tam ako pubertálna žabka pri Justinovi Bieberovi.

8. Biháriová má deti s Milom – fanatikom z Ministerstva vnútra. To je ten, čo šíri hoaxy o Smere v Bruseli.

9. Kedysi boli Biháriová aj Štefunko veľkí bojovníci proti kapitalizmu, dnes kopú za neoliberálnych fanatikov, Globsec, USA a NATO. 

10. O Šimečkovi ani nehovorím. To je úplná nula. Pohŕda ním ešte aj Čaputová. Ten chlapec nemá na to, aby riadil ani detské jasle. 

11. Banda pubertiakov, čo chcú na Slovensku presadzovať sexuálne experimenty. Aby si Hellebrandt mohol so svojím žabiakom adoptovať deti.

12. A aby si 14-ročné deti mohli meniť pohlavie, kedy si zmyslia. A aby sme tu mali 76 pohlaví a záchody pre transexuálov, intersexuálov a neviem-akých-sexuálov.

13. Zastavme to, ľudia. Dnes ste videli Roberta Fica, ako bráni Slovensko pred rozbesnenými liberálmi zo Západu.

14. Robert Fico je jediná šanca na záchranu Slovenska. Inak tu všetko zničia pobláznené decká hamburgerov.

15. MIER! ♥️

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

  1. Pán Blaha, sledovala som veľmi pozorne tlačovku SMERU SSD. Ja už dávno nielen hovorím, ale aj tvrdím, že pán Fico je nielen top politik, ale predovšetkým top štátnik. Preto držím palce SMERU SSD a pevné verím, že vyhrá voľby. Veď sa len pozrite vôkol, ako strašne vadí tým, ktorí na neho nemajú. Veď je do očí bijúce ako pár dní pred voľbami tí, čo zradili a ďalej zrádzajú podávajú (čaputova) na pána Fica žalobu na ochranu osobnosti. Treba ešte rukolapnejší dôkaz?.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás