NázoryTRAPAS DENNÍKA AKTUALITY.SK: SAMI SEBA USVEDČILI Z KLAMSTVA O...

TRAPAS DENNÍKA AKTUALITY.SK: SAMI SEBA USVEDČILI Z KLAMSTVA O BUDÚCOM MINISTROVI FINANCIÍ L. KAMENICKOM!

-

TRAPAS DENNÍKA AKTUALITY.SK: SAMI SEBA USVEDČILI Z KLAMSTVA O BUDÚCOM MINISTROVI FINANCIÍ L. KAMENICKOM!

Štvrtá vláda Roberta Fica je takmer pred vymenovaním, ale samozvané mienkotvorné médiá si naďalej idú svoje a neklamú len ráno, na obed a večer, ale dokonca aj v noci. Tenktorát o budúcom ministrovi financií a podpredsedovi Smeru Ladislavovi Kamenickom.


Dnes sa opäť v plnej paráde ukázalo, ako neprofesionálne pracuje progresívny redaktor denníka aktuality.sk. Nekorektne a najmä klamlivo, bez overenia si základných faktov.

Redaktor dokonca poprel článok z vlastného denníka! Toto je pravá tvár dezinfowebu aktuality.sk, kde je šéfredaktorom Bárdy.

Aktuality.sk dnes v noci najskôr uverejnili článok pod názvom: Nový minister financií: Odchovanec Smeru a priateľ Roberta Fica, ktorý si súznie s komunistom Ľubošom Blahom.

Aktuality počas dňa zámerme zmenili názov toho istého článku, aby vyvolali dojem, že L. Kamenický podržal Makóa vo vedení Finančnej správy. Tento nadpis je komický, pretože posledné 3 roky je Makó pre médiá ako Aktuality posvätná krava.

Zmenený nadpis znel: Podržal kajúcnika Makóa, kampaňoval s Blahom a bude musieť zoškrtať miliardy. Kto je staronový minister financií.

Klamstvom je, že Kamenický podržal Makóa, pretože pravdou je presný opak!

V roku 2019 sa hovorilo o tom, že Makó by mal byť navrhnutý na prezidenta Finančnej správy SR. Keď 7.5.2019 Kamenický prebral v prezidentskom paláci poverenie ministra financii, tak jednou z prvých otázok, na ktorú odpovedal, bolo jeho vyjadrenie, či vymenuje Makóa za prezidenta Finančnej správy SR.


https://www.aktuality.sk/clanok/lXQeRS3/podrzal-kajucnika-makoa-kampanoval-s-blahom-a-bude-musiet-zoskrtat-miliardy-kto-je-staronovy-minister-financii/

Aktuality.sk 7.5.2019 uverejnili článok:
Minister Kamenický: Neuvažujem o Makóovi ako o šéfovi Finančnej správy

Aktuality.sk: “Ešte včera sa zdalo, že by Ľudovít Makó mohol byť novým šéfom Finančnej správy, nový minister však vylúčil, že by o jeho mene uvažoval v súvislosti s touto funkciou. Nový minister financií Ladislav Kamenický tvrdí: „Ja som o takomto mene nikdy neuvažoval a neuvažujem,“ dodal. 
https://www.aktuality.sk/clanok/690070/minister-kamenicky-neuvazujem-o-makoovi-ako-o-sefovi-financnej-spravy/

Čo k tomu dodať? Šíriť klamstvo a poprieť článok z vlastného denníka, ktoré sa tituluje ako „mienkotvorné“, je gól do vlastnej bránky a poukazuje na fungovanie Aktualít, kde pracovnou metódou je KLAMSTVO!

Zdroj: Aktuality.sk, VV

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

4 Komentáre

  1. Čo iné sa dalo čakať od šéfredaktora Aktualít Bárdyho?. Len klamstvo, ktorým sa tento človek živý od jakživa. Niet čo k tomu dodať, len to, že je to úbohosť najhrubšieho zrna.

  2. Nechcem, kecam, budem slovíčkariť. Podržať a menovať nie sú synonymá. Podržať môže mať synonymum zastať sa, ale nie vymenovať. Koľko rokov pracovali Mako a Kamenický v jednom úrade? To sa za celý čas stretli len raz v septembri 2019?

    Presne rovnakú metódu použil nedávno Rizman, keď si vymyslel klamstvo o Wwf hoci všetci tvrdili že šéfoval Greenpeace a potom sa dušoval, že on s Wwf nemá nič.

    Ale beriem, že ste systémové médium, takže manipulácia s faktami je štandardná metóda.

    P.s. už moderátor schválil tie komenty, alebo to už nie je podstatné, už sú tie články na druhej alebo tretej strane, tak kašľať na to.

  3. Nielen náš MAINSTREAM KLAME, ale KLAME SA CELOSVETOVO A DLHO. Vrchol je s príchodom PROGRESIVISTICKEJ IDEOLÓGIE, ktorá už vytvára dokonalú ILÚZIU REALITY. Tým že obsadili PRIESTOR PRE PRAVDU – a iné názory prehlásili za HOAX, zavádzaním kontroly obsahu INFORMÁCIÍ a snaha NORMALIZOVAŤ MYSLENIE ĽUDÍ sa dostali na rovnakú úroveň AKO FUNGOVALA PROPAGANDA ZA KOMUNISTOV. Pre mladých JE TO NOVINKA, ale MY STARŠÍ sme TÝM VŠETKÝM PREŠLI a NECHCEME * * ABY SA* TO* OPAKOVAL*O *!!!

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás