fbpx
DomáceTARABA: Navrhne zmenu zákona, aby sa Ódor už nemohol...

TARABA: Navrhne zmenu zákona, aby sa Ódor už nemohol vrátiť na post viceguvernéra NBS

-

TARABA: Navrhne zmenu zákona, aby sa Ódor už nemohol vrátiť na post viceguvernéra NBS

BRATISLAVA 23. augusta (SITA) – Nezaradený poslanec Tomáš Taraba, ktorý v nadchádzajúcich voľbách kandiduje za Slovenskú národnú stranu, navrhne po zmene vlády takú legislatívnu úpravu, aby sa premiér Ľudovít Ódor už nemohol vrátiť na post viceguvernéra Národnej banky Slovenska. „On prekročil všetko, čo je v civilizovanej demokratickej spoločnosti akceptovateľné. Viesť boj proti opozícii päť týždňov pred voľbami tam určite nepatrí,“ uviedol dnes na sociálnej sieti.

Poslanec ďalej napísal, že na rokovanie vlády dnes prišiel policajný prezident Štefan Hamran a prirovnal to k puču ozbrojených zložiek v latinskoamerických polovojenských diktatúrach. „Ódor sa už ani neskrýva, že je riadený Hamranom a že je biely koník čurillovcov,“ napísal Taraba. Hamran v skutočnosti neprišiel na rokovanie vlády, bol na zasadnutí Bezpečnostnej rady SR a ešte pred začiatkom schôdze kabinetu z Úradu vlády SR odišiel.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás