fbpx
- Reklama -
DomáceStránka Startitup šíri nenávistnú militantnú propagandu a hoaxy o...

Stránka Startitup šíri nenávistnú militantnú propagandu a hoaxy o vojne

-

Stránka Startitup šíri nenávistnú militantnú propagandu a hoaxy o vojne

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Startitup Group je jeden z najväčších online vydavateľov na Slovensku, no zároveň ťažko propagandistickou stránkou s jasným politicky propagandistickým naratívom.

Stránka Startitup šíri ťažkú neoliberálnu propagandu aj cez svoje podprojekty. Do jej kompetencie patria aj stránky: INTEREZ, EMEFKA či ODZADU.

Na FB stránke je tiež promovaný projekt DISKUSNÝ KLUB, ktorý moderujú Šimon Žďárský a Miro Surmánek a portál sa tiež zaoberá hodnotením stravovacích zariadením cez akéhosi „influencera“ s nickom Strýco Filip. Veľké PR na stránke dostávajú osobnosti z progresívnych kruhov (Hojsík, Bihariová), či ľudia ako Kaník, Grendel, Sulík, Korda, Truban, Valček a snáď ani netreba pokračovať. Ľudí z iného názorového spektra si portál volá – ako to už býva – najmä za účelom výsmechu či diskreditácie.

- reklama -

Projekt sídli v Bratislave, konkrétne v Petržalke (verejná informácia). Ako uvádzajú na svojej stránke, Startitup vznikol v roku 2014 ako nezávislé médium zamerané na slovenské startupy a lokálny biznis:

„O unikátny obsah, no najmä o moderný štýl komunikácie, ktorý sme s naším publikom viedli, bol okamžitý záujem. V rovnakej filozofii sa preto k Startitup pridali ďalšie portály. Dnes sme jednou z posledných nezávislých mediálnych skupín na Slovensku. Za Startitup Group nestojí žiadna finančná skupina, ani ho nefinancuje zahraničná mediálna sieť. V roku 2020 sa stal Startitup Group 5. najväčším mediálnym domom v slovenskom online priestore a aktuálne podľa nezávislého auditu návštevnosti IAB monitor mesačne vygeneruje cca 2,4 milióna RU a 37 miliónov PV. Priemerný návštevník sa na naše portály opakovanie vracia a strávi na nich 18 minút mesačne.“

No a teraz prečo tento článok. K dispozícii pridávame ukážku militantnej propagandy a inkvizičných praktík, ktoré tieto portál uskutočňuje:

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás