fbpx
NázoryStrach z Fica? Mainstream ignoruje včerajšiu top udalosť dňa....

Strach z Fica? Mainstream ignoruje včerajšiu top udalosť dňa. Bolo by to tak aj v prípade Kisku? Heslo večera medzi Slovákmi: SMER vyhrá voľby!

-

Strach z Fica? Mainstream ignoruje včerajšiu top udalosť dňa. Bolo by to tak aj v prípade Kisku? Heslo večera medzi Slovákmi: SMER vyhrá voľby!

HESLO VEČERA NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH, KDE ĽUDIA V KOMENTÁROCH PREZENTOVALI NÁZORY BOLO – FICO VYHRÁ VOĽBY!

Včerajšie predvedenie predsedu najsilnejšej opozičnej SMER – SD, Roberta Fica bolo top udalosťou dňa. Na záberoch, pred jeho zadržaním, ale aj po jeho prepustení, sme mohli vidieť neskutočné množstvo novinárov.

Čo sa zmenilo z večera do rána?

Precitnutie vládnych predstaviteľov a šéfredaktorov, že Ficovi spustili predvolebnú kampaň doslova zadarmo?

Tým, ktorí stoja za jeho zadržaním to došlo neskoro a ich nevyzretosť viesť štát, ale aj predvídať, spôsobila to, že nerátali s tým, ako hviezda R. Fica v priebehu hodiny doslova vystrelí nahor a oni mu nakoniec poslúžili len ako užitoční idioti.

Foto: Pluska.sk

Nastala náhla zmena: Médiá hlavného prúdu z večera do rána sa Ficovi prestali venovať. Ich vládni sponzori sú zúfalí? (štát si objednáva v týchto médiách reklamný priestor)

Noc prešla a ráno v denníkoch hlavného prúdu, tzv. maintreamových médií sa o tejto udalosti dočítame veľmi málo. Články sú posunuté na miesta, kde túto top udalosť dňa, ktorá odštartovala bezprecedentnú kriminalizáciu opozície, takmer nenájdeme a vo väščine denníkov je na prvom mieste samozrejme očkovanie, resp. bulvár.

Pluska ako druhý článok v mobilnej verzii, nepoukazuje na predvedenie Fica na políciu, ale vytiahla článok o Márii Troškovej. Je potrebné si urobiť názor, prečo je tomu tak a tzv. mienkotvorné médiá sa nezaoberajú zadržaním opozičného politika, pri vyjadrovaní nesúhlasu s touto vládou podrobne.

Dokonca ani hlava štátu, prezidentka Čaputová, ktorá sa tak rada zastáva opozície v štátoch, kde nie sú bábkové vlády západu, sa neunúvala vyjadriť svoj postoj k včerajšej udalosti!

Skúška Kiskom

Urobme si skúšku s Kiskom, čo by sa dialo a aké mediálne šialenstvo by za vlády strany SMER – SD, vyvolalo zadržanie Andrea Kisku na nejakej akcii, kde vyjadruje nesúhlas s vládnou garnitúrou, proti ktorej bojoval, v čase, keď už nebol prezidentom.

Najmenej mesiac by sme počúvali o pošliapavaní demokracie na Slovensku, pridali by sa zahraničné médiá a politici, ktorí majú v podstate rovnakých donorov a zo Slovenska by bola „čierna diera galaxie“, najnedemokratickejší štát, pritom „čistota“ Andrea Kisku je viac ako diskutabilná.

Na zvyšných weboch môžete vidieť, čo je pre média hlavnou témou, o ktorej už 2 roky nonstop počúvame. Čo ešte je potrebné, aby sa stalo na objektívne informovanie verejnosti?

Veci Verejné

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás