fbpx
- Reklama -
NázoryŠOKUJÚCE! Vakcíny od Pfizer nikdy neboli testované na zastavenie...

ŠOKUJÚCE! Vakcíny od Pfizer nikdy neboli testované na zastavenie prenosu vírusu | Video

-

ŠOKUJÚCE! Vakcíny od Pfizer nikdy neboli testované na zastavenie prenosu vírusu | Video

Na vypočúvani ohľadom Covidu na pôde Európskeho parlamentu, zástupkyňa firmy Pfizer – Janine Small (prezidentka pre teritórium rozvinutých krajín) priznala, že Covid vakcína nikdy nebola testovaná na zabránenie prenosu vírusu predým, ako bola uvedená na trh. Túto informáciu priniesol člen Európskeho parlamentu Rob Roos z Holandska.

Ako tvrdí: “Toto je naozaj škandalózne priznanie. Z toho vyplýva, že Covid pasy boli celosvetovo postavené na veľkom klamstve. A ich jedinou úlohou bolo nútiť ľudí do očkovania. O tomto sa musí svet dozvedieť! Prosím zdieľajte toto video!

Zdroj: Rob Ross (Member of the European Parliament) – Twitter | Preklad: Znovu Spolu

- reklama -

Video na Youtube:

Má pravdu – je to naozaj škandalózne a na základe toho sa logicky vynárajú aj otázky typu – A bola potom Covid vakcína testovaná na iné? Ako im môžeme verit? Nuž nijako!

Pani Janine Small na pôde Európskeho parlamentu okrem toho predstavila aj výsledky firmy Pfizer, ktorá – podľa jej slov – dosiahla nasledovné. “Minulý rok viac ako každý 6 človek na svete použil lieky, alebo vakcínu od Pfizeru. Na toto sme vo firme samozrejme všetci veľmi hrdí. K 18. septembru 2022 sme dodali viac ako 3,8 miliardy vakcín do 181 krajín a teritórií v rámci regiónov sveta. A k dnešnému dňu, viac ako polovica obyvateľov Európy dostala vakcínu od Pfizer Biontech. Zdroj: European Parliament Multimedia Center | Preklad: Znovu Spolu

Na záver už len toľko – Pfizer zarobil takmer 37 miliárd USD na predaji svojej Covid vakcíny minulý rok (2021) – pričom táto vakcína sa stala najlukratívnejším produktom v histórii – uviedol The Guardian – pričom celový obrat sa v roku 2021 zdvojnásobil na 81.3 miliardy USD. Čo myslíte vďaka čomu? Odpoveď asi viete aj sami.

Čo dodať? Snáď len toľko – to sa dobre podniká, keď dávate na trh neoverené prípravky, ktoré si ľudia “musia” dať na základe vášho klamstva. A opäť sa nám tak vynára otázka trestnoprávnej, politickej a morálnej zodpovednosti, ktorá v takomto prípade musí byť vyvodená! Kto ju ponesie u nás?

Zdroj:

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás