Top udalosťSMER - SSD VÍŤAZOM VOLIEB S VÝRAZNÝM NÁSKOKOM

SMER – SSD VÍŤAZOM VOLIEB S VÝRAZNÝM NÁSKOKOM

-

SMER – SSD VÍŤAZOM VOLIEB S VÝRAZNÝM NÁSKOKOM

BRATISLAVA 1. októbra (SITA) – Po spočítaní 91,86 percenta okrskových zápisníc je na prvom mieste strana Smer-SD s 23,67 percentami. Na druhom mieste sa podľa informácií Štatistického úradu SR umiestnilo hnutie Progresívne Slovensko s 15,38 percentami a na treťom mieste je strana Hlas-SD s 15,38 percentami. Do parlamentu by sa dostali aj koalícia OĽaNO a priatelia, Kresťanská únia a Za ľudí (9,31 %), Kresťanskodemokratické hnutie (7,12 %), Slovenská národná strana (5,79 %) a Sloboda a Solidarita (5,71 %). Pod hranicou zvoliteľnosti je strana Republika (4,94 %), Aliancia (4,55 %), Demokrati (2,82 %) a hnutie Sme rodina (2,30 %).

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

8 Komentáre

 1. Slovenskóóó!!!❤️ Mieeer!!!❤️Ďakujeme, smeráci, urobili ste kus dobrej práce!!! Ďakujeme, Slováci!!!❤️🕊️

   • Dano, bude. 🤢Ale voľby ukázali krásnu vlastnosť Slovákov–nezlomili ich peniaze. ❤️.

    • slovenske ovce ukazali hovno, akurat to ze boli voliť
     eso v je v rukach tepleho Peleho, a kto mu slubi viac tam pojde, ked pojde k liberalov, tak bude ako nebolo, ešte horšie ako bolo, budu mať ustavnu vacsinu a vy budete mať po 3,14či
     a ja to vidim , ze bude vladnuť zlepenec degeneratov

 2. dano, myslím, že viem, prečo ste nahnevaný. Viacerí politici, ktorí za ľudí bojovali, neprešli a mne osobne je to ľúto, pretože to boli šikovní politici, vzdelaní, obetaví, charakterní, zásadoví, akční; určite by do vysokej politiky patrili, rozhodne viac ako Matovič, Šimečka; ja osobne si ich, napriek určitým odlišným názorom, vážim. Čo však urobíte s „občanmi“, ktorí dokážu opäť vytlačiť dohora Matoviča? Čo sa týka Pellegriniho, je to naozaj nepredvídateľný politik.

 3. dakujem SNS.
  danko je fantasticky. v parlamente budu zo strany SNS iba on a kotlar.
  inak ti ostatni poslanci mu priniesli prakticky minimalne 210000/4=52000 hlasov, tretinu hlasov. ale ti ostatni poslanci su ozaj kvalita.
  pan danko si zasluzi od kasdeho z nas uctivu poklonu.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás