fbpx
- Reklama -
NázoryR. Fico: Bez miest a obcí by táto vláda...

R. Fico: Bez miest a obcí by táto vláda hlupákov skapala

-

R. Fico: Bez miest a obcí by táto vláda hlupákov skapala

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

R. Fico: ZAHUČALA HORA, PORODILA MYŠ.

Krik, ktorý sprevádzal rozhodovanie vlády o opatreniach proti zdražovaniu, naznačoval, že ľudia si dnes mali významne pomôcť.
Pravda je krutá. Pokiaľ ide o rekordné ceny pohonných hmôt, vláda neurobila nič. Naopak, zavedenie dane z ruskej ropy bude tlačiť na ďalšie zvyšovanie cien na pumpách.

Pokiaľ ide o pomoc rodinám, aby zvládli zdražovanie energií a potravín, v roku 2022 nedostanú prakticky nič. Naopak, rozhodnutie vlády ošklbať samosprávu o 620 mil. Euro bude viesť k znižovaniu životnej úrovne obyvateľov miest a obcí a k zvyšovaniu miestnych daní.

- reklama -

Ako darček minister financií Matovič s výrazom šialenca oznámil, že v roku 2023 sa zvýši cena plynu o 80 až 100 percent.

Suma sumárum. V roku 2022 ďalšie obrovské zdražovanie, pomoc vlády nulová, vládna koalícia rozbitá.

SMER – SD nepôjde proti mestám a obciam, bez ktorých by vláda neschopných hlupákov za dva roky skapala.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás