Skip to content
Menu

Pražské letisko pre zlé počasie prerušilo všetky prílety a odlety

5.1.2025 (SITA.sk) – Letisko Václava Havla v Prahe v nedeľu pre zlé poveternostné podmienky prerušilo všetky prílety a odlety. Informuje o tom spravodajský web TN.cz, ktorému to potvrdila hovorkyňa pražského letiska Denisa Hejtmánková.

„Môžeme potvrdiť, že meteorologické podmienky neumožňujú odlety. Zatiaľ nemôžeme povedať, kedy bude prevádzka obnovená, ale očakávame, že to bude vo večerných hodinách,“ uviedla Hejtmánková.

Cestujúcim letisko odporúča, aby svoje lety sledovali na stránkach prg.aero.cz. Tam nájdu informácie o odletoch aj príletoch, ktoré sa pre počasie oneskorili. „O tom, ako sa bude situácia vyvíjať, samozrejme budeme ďalej informovať,“ dodala hovorkyňa.

Viac k témam: Letisko Václava Havla v Prahe, Praha
Zdroj: SITA.sk – Pražské letisko pre zlé počasie prerušilo všetky prílety a odlety © SITA Všetky práva vyhradené.

Podporte nezávislé spravodajstvo! Podporte Veci Verejné!

Ďakujeme Vám za akúkoľvek podporu, ktorá pomôže v našej spravodajskej činnosti.

Please enter a valid amount.
Ďakujeme za Vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.