fbpx
- Reklama -
DomácePoslankyňa Drábiková z hnutia “zodpovedných”, teda OĽaNO paralyzovala parlament....

Poslankyňa Drábiková z hnutia “zodpovedných”, teda OĽaNO paralyzovala parlament. Bola očkovaná?

-

Poslankyňa Drábiková z hnutia “zodpovedných”, teda OĽaNO paralyzovala parlament. Bola očkovaná?

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Bratislava 28. októbra (TASR) – Poslanci Národnej rady (NR) SR nebudú rokovať na schôdzi ani vo štvrtok. Podpredseda NR SR Milan Laurenčík (SaS) v úvode plánovaného rokovania ozrejmil, že vzhľadom na pozitívne testovaného poslanca na ochorenie COVID-19 sa nebude rokovať. Schôdzu prerušil do utorka 2. novembra.

- reklama -

Pozitívne testovaný poslanec sa nachádzal aj na štvrtkovej (27. 10.) voľbe v parlamente, ozrejmila riaditeľka odboru komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelárie NR SR Michaela Jurcová. „Po porade s regionálnym hygienikom sa rozhodlo o zrušení dnešného rokovania,“ povedala pre TASR s tým, že poslanci majú odporúčanie ísť na antigénový test.

Poslanci majú rokovať opäť až v utorok. To, že v piatok (29. 10.) nebudú rokovať, si naplánovali už skôr. Dôvodom sú blížiace sa sviatky.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 COMMENT

  1. Keď si to dobre časovo rozvrhnú, tak 95 poslancov krát čo i len 5 dňová karanténa a k tomu čas na opätovné zvolanie schôdzí a neskrátené volebné obdobie majú v suchu. A keď si to pár krát otočia, tak môže Matrtajova banda vládnuť aj doživotne. Bol by som radšej, keby namiesto vládnuť bolo sedieť, to by bola iná káva. Nuž možno raz …

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás