fbpx
DomáceNaď v smútku, jeho sťažnosť vo veci trestného oznámenia...

Naď v smútku, jeho sťažnosť vo veci trestného oznámenia na Mazureka a Kotlebu bola zamietnutá

-

Naď v smútku, jeho sťažnosť vo veci trestného oznámenia na Mazureka a Kotlebu bola zamietnutá

Bratislava 27. januára (TASR) – Prokurátor zamietol sťažnosť Ministerstva obrany (MO) SR podanú pre odmietnutie trestného oznámenia voči poslancom Národnej rady SR Marianovi Kotlebovi a Milanovi Mazurekovi. TASR to potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne Katarína Kuzmová. Rezort podal trestné oznámenie v októbri 2021 pre podozrenie zo šírenia poplašnej správy.

Predmetom trestného oznámenia boli podľa MO SR nepravdivé a skresľujúce informácie o vývoji a použití Mobilného monitorovacieho systému pre ochranu izolovaných a rizikových skupín obyvateľstva pred šírením vírusových ochorení (MOVIR), ktoré poslanci uverejnili vo videách na sociálnej sieti. Mazurek aj Kotleba o projekte MOVIR hovorili ako o prostriedku vlády na zavádzanie totality.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

  1. Super.Bolo by to veľmi nespravodlivé voči Mazurekovi,aj Kotlebovi. Nech si podá pán Naď sám na seba trestné oznámenie zato , čo tu napáchal.

  2. Ľudia niesú slepí čo túto robí táto vláda,,, žiadne REFERENDUM ???????????????? to čo plánujú, slováci neodpustia ,,,viditeľné západ ženie agresívnou politikov vojnu s Ruskom .. toľko na zbrojenie dáva Amerika… potrebujú krajiny ,ktorey ekonomický vykoristia… Svete je zlý, ľudia sú zlí,????????

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás