DomáceNa týždeň pôjde 19 cestných presunov cudzích vojsk cez...

Na týždeň pôjde 19 cestných presunov cudzích vojsk cez naše územie

-

spot_img

Na týždeň pôjde 19 cestných presunov cudzích vojsk cez naše územie

Bratislava 4. februára (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje obyvateľov Slovenska, že v období od 7. do 13. februára je cez územie SR plánovaných 19 cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. TASR o tom informovala hovorkyňa Ministerstva obrany SR Martina Kovaľ Kakaščíková.

Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR.

V tomto období sa uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR v rámci Slovenska, a to na trasách Prešov – Michalovce a späť, Liptovský Mikuláš – Martin a späť, Šurany – Kuchyňa a späť, Sliač – Moldava nad Bodvou, Sliač – Trenčín a späť, Hlohovec – Lešť a späť, Topoľčany – Rožňava, Lešť – Martin a späť, Trebišov – Nemšová a späť, Rašov – Martin, Mierovo – Martin a späť, Trebišov – Prešov a späť, Nemšová – Rašov, Kuchyňa – Sereď a späť, Prešov – Michalovce, Liptovský Mikuláš – Nemšová, Nitra – Sereď a späť, Prešov – Nemecká a späť, Nitra – Zemianske Kostoľany a späť, Levice – Nemšová, Nemšová – Prešov, Sliač – Zemianske Kostoľany a späť, Sliač – Nemšová, Nemšová – Sereď, Nemšová – Hlohovec a späť, Nitra – Levice, Liptovský Mikuláš – Lešť a späť, Martin – Michalovce a späť, Prešov – Zemianske Kostoľany a späť a tiež v rámci Michaloviec, Rožňavy, Nitry, Serede a Prešova.

Na budúci týždeň sú plánované aj železničné presuny techniky Ozbrojených síl (OS) SR na trasách Zemianske Kostoľany – Prešov, Michalovce – Martin a Martin – Sása-Pliešovce a späť.

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás