fbpx
NázoryMUDr. J. Mesík reaguje na inkvizičné snahy Úradu pre...

MUDr. J. Mesík reaguje na inkvizičné snahy Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, pripomína zlyhania vlády plagiátorov

-

MUDr. J. Mesík reaguje na inkvizičné snahy Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, pripomína zlyhania vlády plagiátorov

Tento úrad a jeho politicky nominovaní bossovia hlboko mlčali, keď korupčno-plagiátorská vláda 26.10. 2020 prikázala ambulantným lekárom neliečiť covid a tým nemocničným prikázala do dusiacich sa pumpovať remdesivir. Je dobre, že na svoju nečinnosť dnes upozornil širokú verejnosť! Nezabudnite na nich.

- reklama -

Čo sa týka byrokratických represálií proti menovaným lekárom, ktorých zmyslom nie je nič iné, ako zastrašiť a umlčať skutočných a neskorumpovaných odborníkov, stačí urobiť celonárodnú zbierku na ich podporu a tieto štátne represálie výjdu na smiech. Rád do takého fondu prispejem.

K ,,úspechu“ našej v vlády v boji s pandémiou uvádza nasledujúce:

Hegerov masaker prekonal ďalší míľnik – a to zima ešte ani nezačala:

Včera oficiálny počet obetí covidu v SR prekročil 16 000.. Z toho 3500 mŕtvych pribudlo po 26. auguste 2021, keď sme Hegera v otvorenom liste vyzvali odvrátiť katastrofu, do ktorej viedol – a priviedol – krajinu štyrmi účinnými a absolútne bezpečnými krokmi s nulovými nákladmi na štátny rozpočet.

Primerane kognitívnej výbave obchodníka s vodkou vedúceho skupinu plagiátorov výzvu odignoroval.

Dnes zomiera na Slovensku toľko ľudí ako ich zomieralo 10 februára 2021. To malo v sebe dve dávky vírusovej mRNA 1% Slovákov. Dnes ich je 44 x viac – s rovnakým počtom mŕtvych.

Pri polovici navrhovaných opatrení sme mohli mať počet obetí približne ako Fíni a Nóri – teda 10 až 20 x menej. Okolo 3000 občanov Slovenska mohlo ešte žiť.

Pri všetkých štyroch opatreniach sme mohli byť zhruba na úrovni Japonska – teda so zhruba nulovým počtom mŕtvych denne.

Z otvorenej výzvy Hegerovi 26. 8. 2021 (celý text na web stránke):

„…Rýchle rozšírenie vysoko infekčného delta variantu na prahu jesene sa môže stať „perfektnou búrkou“ s ďalšími devastujúcimi dôsledkami pre zdravie a životy občanov a ekonomiku a verejné financie Slovenska.

Vzhľadom na vyššie uvedené riziko, do ktorého ako premiér vediete občanov Slovenskej republiky, Vás žiadame o urýchlené uskutočnenie týchto jednoduchých a lacných opatrení na odvrátenie najhoršieho scenára vývoja epidémie na jeseň a v zime 2021/2022. Na rozdiel od desiatok miliónov eur, ktoré Vaša vláda minula na vakcinačnú lotériu a marketingovú kampaň v masmédiách majú naše návrhy nulové náklady z prostriedkov štátneho rozpočtu:

1. Bezodkladné zavedenie programu sezónnej (september až marec) fortifikácie potravín vitamínom D podľa fínskych noriem.

2. Zabezpečenie sledovania hladín sérového vitamínu D u všetkých občanov nad 60 rokov a u všetkých ľudí s obezitou, cukrovkou a ďalšími rizikovými faktormi pre covid.

3. Bezodkladné zabezpečenie dostupnosti a dostatočných zásob calcifediolu, alfakalcidolu a prípadne iných rýchlo účinných foriem vitamínu D v lekárňach na Slovensku.

4. Umožnenie voľného predaja liečiva ivermektín v slovenských lekárňach bez lekárskeho predpisu.

Nižšie je porovnanie denného prírastku úmrtí na milión obyvateľov (Fínsko, Nórsko, Japonsko verzus Slovensko):

K tvrdeniu vakcína je ,,sloboda“ uvádza MUDr. Juraj Mesík ako príklad realitu z Holandska:

Vakcína je sloboda- vakcinačné fiasko Holandska (75% plne opichaných).

Zaujímavé je, že holandská vláda rozhodla spustiť masívny mesačný lockdown teraz, hoci od konca novembra u nich počet „prípadov“ prudko klesá. Čo ich k tomu asi zrazu po 3 týždňoch poklesu „prípadov“ motivovalo??? Omikronová panika? Snaha nahnať masy pod tretiu a štvrtú dávku? Niečo iné?

NL pritom nie je z hľadiska nových „prípadov“ v EUrópe najhoršie: podstatne viac ich je napríklad v Dánsku, UK, Švajčiarsku.

Pre porovnanie: v Dánsku (78% plne opichaných) je 1500 ( slovom tisíc päťsto) krát viac „prípadov“ ako v Japonsku.

V Holandsku ich majú 850 krát viac ako v Japonsku.

V najopichanejšej krajine Európy a druhej najopichanejšej krajine sveta – v Portugalsku (89% plne opichaných) – ich majú 420 x viac.

V Španielsku – s 81% tretej najopichanejšej krajine EU – ich majú 500 krát viac.

A rozdiely v počtoch mŕtvych sa tiež počítajú v stonásobkoch.Kde urobili súdruhovia z EU chybu???

Nižšie je uvedený počet potvrdených denných ,,prípadov“ na milión obyvateľov (vybrané krajiny Európy verzus Japonsko a India):

Informáciu o novodobej inkvizícii sme priniesli dnes:

Zdroj: MUDr. Juraj Mesík

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás