fbpx
NázoryMonika Beňová odkazuje Pellegrinimu: Keď sa v Smere kritizovalo...

Monika Beňová odkazuje Pellegrinimu: Keď sa v Smere kritizovalo vždy si pozeral do zeme

-

Monika Beňová odkazuje Pellegrinimu: Keď sa v Smere kritizovalo vždy si pozeral do zeme


Monika Beňová: Peknú nedeľu, ani som dnes nechcela písať o politických reláciách, ale keďže Peter Pellegrini opať úplne nezmyselne zaútočil na mňa, dovoľte mi pár poznámok.

Na rozdiel od Petra, ktorého som kedysi dávno uvádzala do funkcie okresného administrátora v Banskej Bystrici, na rozdiel od Petra, ktorý vďaka jeho konsenzuálnemu súhlasu so všetkým počas toho, ako dostával jednu funkciu za druhou keď ja som verejne hovorila aj kritické slová a on sa pozeral do zeme, na rozdiel od Petra, ktorý nám pri návšteve EP sľuboval ako sa postaví za niektoré zmeny, ktorými by sme mali prejsť a následne na zasadnutí snemu povedal, že si to nepamatá 🙂, na rozdiel od Petra, ktorý radšej utiekol namiesto toho aby normálne zviedol súboj keď už chcel byť predsedom strany, na rozdiel od Petra, ktorý bol vždy hlavne ticho a dnes kritizuje SMER – SSD za všetko a snaží sa zapáčiť “všetkým” voličom tým, že na žiadnu otázku nevie jasne odpovedať a odporuje si prakticky v každom svojom vyhlásení, ja som sa vždy jasne vyjadrila ku každej téme a otázke. Nie som zo žiadnej nervózna ako Peter. Keď je treba, pokojne poviem že som sa mýlila a že sa zato ospravedlňujem. Keď je to doležité z pohľadu štátu, som pripravená rešpektovať vačšinové rozhodnutie NR SR.

- reklama -

Toľko k jeho epizódnemu názoru na salto mortale. Viem však, že mnohé bývalé kolegyne a kolegovia zo Smeru, ktorí odišli do Hlasu s takýmito postojmi a názormi Petra nesúhlasia a nerozumejú, prečo sa takto správa. Zdieľam ich pocity. Stále viac a viac mi Peter pripomína R. Procházku.

A ešte jedna poznámka. Smer-SD nemá dovod meniť voľbu prezidenta. Nikdy sme túto tému neotvárali. A rovnako tak sme nikdy neotvárali tému zmeny zahranično politickej orientácie. Hlásime sa k EÚ, a budeme vždy otvorene kritickí keď si to situácia vyžaduje a bude vyžadovať. To isté platí o NATO.


Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

7 COMMENTS

  1. Monike Beňovej verím v tomto prípade každé slovo. V rozhovore s moderátorom Kovačičom, ktorý nikdy nebol objektívny ani slušný ani profesionálny si viedla veľmi dobre. Vysoko ho prevyšovala.

  2. Pre zmenu ja jej neverím. Pozrite sa ako hlasuje v EP. Čo urobila pre Slovensko? Doteraz sme o nej veľa nepočuli, až teraz, lebo sa potrebuje zviditeľniť, pretože potrebuje ďalšie roky nič nerobiť len sa priživovať na našich daniach. Myslím si, že už má na dochodok dobre zarobené, takže by mohla konečne niečo robiť zmysluplné. Som ľavičiar, ale ju iste voliť nebudem a možno ani nikoho, pretože sa začína vyťahovať špina jedných na druhých.Beňová je už ako druhá prezidentka,citlivosťou na svoju osobu.

  3. Ani ja jej neverím, keď stála na mítingu na pódiu, kde nadávali prezidentke a len pozerala do zeme ako pán Peter. A na otázku odpovedala, že ona nič také nepočula. Aj tá kritika smeru je len taká aby nikomu neublížila a aby ju zase nominovali do EP.

  4. Len sa hádajte. Vtom su vsetci (česť výnimkám) politici majstri sveta. Inak je to škodná a obyčajní ľudia IBA štatisti pri ich huncútskom konaní-nekonaní. Monca si môže podať laby s Miláčikom.

  5. Pellegrini TY sa nehanbíš už vlastný s Tebou opovrhuju. Takto si oklamal aj ministerku Kalavsku keď večer v správach si verejnosti sľúbil že podporíš ňou navrhovanu reformu , a na druhý deň si pani ministerku oklamal a reformu si jej nepodporil. Nato pani ministerka odišla z vlády a podala demisiu….teraz vidíš aký si TY smrad zradcu a podvodník.

  6. Komentár p. Moniky Benovej je podľa mňa celkom vystihujuci terajšie správanie pelegriniho. Ani ryba, ani rak. Kam vietor tam plast. Ak mu Fico ponúkol spoluprácu, prečo pre pokoj v štáte ju neprijme. Pele nemá zle niektoré nápady ale nevie zaujať pevné stanovisko. Však nech je premiér a Fico mu bude nápomocný. Inak môžu dospieť k tomu, že ani jeden nedostaví vládu a vrátia sa ti, čo tu safarili 3 roky. Tiež mám výhrady k niektorým ficovym vyjadreniam, ale v podstate ide rovno a správnou cestou a pelegrini by to mal rešpektovať..

  7. Politici su nase hviezdne celebrity. Je to s nimi ako s hrdinami oblubenych serialov. Zvykli sme si uz , ze sa im neda verit , napriek tomu ich na zaklade nasich sympatii volime. Potrebujeme ich k zivotu sko sol. Cize nes mieme jedlo presolit,hlavne ked mame problemy s ladvinami. Pele je nastupca svojho sefa , s ktorym sa uz nikto okrem fasov s makcenom neskompromituje. A je jedno,ci pozera do zeme,alebo do muzskych oci niekomu. Samozrejme , keby sa pravicova omacka dobre jednotne navarila , tak si ani pP.P. neskrtne . Nechajme sa prekvapit .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás