DomáceMestský súd Bratislava IV nevyhovel Čurillovi

Mestský súd Bratislava IV nevyhovel Čurillovi

-

Mestský súd Bratislava IV nevyhovel Čurillovi

BRATISLAVA 23. novembra (SITA) – Mestský súd Bratislava IV zamietol návrh na nariadenie neodkladného opatrenia vo veci Jána Čurillu. Uviedol to na svojej sociálnej sieti advokát Peter Kubina s tým, že aj napriek tomu nad ministrom vnútra Matúšom Šutajom Eštokom (Hlas-SD) stále vyhrávajú 2:1. „Po dvoch rozhodnutiach v náš prospech tu teda máme prvé rozhodnutie súdu, ktoré sa s naším návrhom a právnym názorom nezhodlo a naopak, je v zhode s tým, čo tvrdí naša protistrana ohľadom právomoci civilného súdu vs. správneho súdu,“ uviedol Kubina.

Podľa Kubinu je to v poriadku. „Aj keď sa nám to nepáči, rešpektujeme aj toto rozhodnutie súdu s tým, že jeho východiská i závery považujeme za nesprávne a nestotožňujeme sa s nimi,“ dodal Kubina. Dodal, že nebudú útočiť na sudcov a nebudú sa im vyhrážať trestným a disciplinárnym stíhaním, ako to urobil Šutaj Eštok. Súčasne avizoval, že na nesprávnosti podrobne poukážu v odvolaní, ktoré v najbližších dňoch podajú a zverejnia. „Čakáme na ďalšie štyri rozhodnutia o návrhoch, ktoré sú odôvodnené identicky. Bojujeme ďalej,“ uzavrel Kubina.

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. … chránenci blondíny hlavného stanu juristúd žoľdákov čurilla gangu skončia so svojou udavačskou intrigou tipujem až v Haagu ako pri hegemonskej fraške poskokovia emerikánskej žľče dovliekli aj Vladimíra Vladimíroviča, ktorý sa ešte dnes za brucho z bruseľského zatykača od smiechu po zemi chniape a korporátným haagistom kľudne odpovedá vojenskou soft silou. Pokiaľ by Vladimír Vladimírovič použil dzurindovu proklamovanú hard silu, haagistickí juristúti by sa premenili na cvrlikajúce stroncium, nedávno vypustené z doktorčíkovho, slintajúceho chrápa drbana osuského, ktorý dnes už nezamoruje parlamentný priestor v maľunkom pidištátiku puchom militarizmu a ktorý nemá ani ťeplovzdušný balónik, ktorý by slovenský agresívný natovec osuský k vypusteniu stroncia potreboval. Ale pretože osuský stojí za chrbtom emerického pudla, olizuje pudlovi stronciovú riť. Ubohé a v režime kumpánov úplne bezpečné.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás