NázoryMatúš Šutaj Eštok: ŠPINAVÉ METÓDY ČURILLOVHO KOVBOJA ĎURKU

Matúš Šutaj Eštok: ŠPINAVÉ METÓDY ČURILLOVHO KOVBOJA ĎURKU

-

Matúš Šutaj Eštok: ŠPINAVÉ METÓDY ČURILLOVHO KOVBOJA ĎURKU

Poslanec Matúš Šutaj Eštok na svojom Facebookovom profile uviedol:

O tom, čo za človeka je Pavol Ďurka vieme už viac ako dosť.

Človek, ktorý obvinenému Böhmovi zabudol zadržať legálne držanú zbraň. Böhm touto zbraňou neskôr postrelil manželku a sám spáchal samovraždu.

Človek, ktorý si neodborným manipulovaním so zbraňou doma prestrelil ruku, aj človek, ktorý chcel vtedajšej šéfke tímu Oblúk Diane Santusovej podpáliť auto kanistrom a zbaviť sa jej.

Najnovšie si tento funkcionár inšpekcie vyhľadal bývalého kriminálnika, aby prísľubom za pomoc dosvedčil, že pred X rokmi Branislav Zurian vedel, kde sa ukrýva osoba obvinená z vraždy. Čiže typický Ďurka. Ponuka na očistenie mena výmenou za krivé svedectvo.

Ak by takáto škodná rezortu nemala ochrannú ruku prezidentky Čaputovej a premiéra Ódora, už dávno by bola postavená mimo služby.

Ak sa Pavol Ďurka obáva návratu Smeru tak ho chcem vyviesť z omylu. Spolu s ďalšími kumpánmi, ktorým zachutilo zneužívanie moci by sa mal báť nezávislého vyšetrovania a spravodlivosti, ktorá pevne verím po voľbách príde.

Článok na PLUS 7 DNÍ:

https://plus7dni.pluska.sk/kauzy/policajny-funkcionar-durka-mal-nahovarat-odsudeneho-vypoved-proti-exsefovi-naka-zurianovi?fbclid=IwAR3JtVj6c2oAWx9xp0zrivg1XpGoEUKfKxFgoCWHxyoOalserTtb4DkknCo

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás