fbpx
- Reklama -
NázoryLadislav Kamenický (video): HEGEROVA MANTRA "PLÁN OBNOVY" NA OKLAMANIE...

Ladislav Kamenický (video): HEGEROVA MANTRA „PLÁN OBNOVY“ NA OKLAMANIE NÁRODA❗️

-

Ladislav Kamenický (video): HEGEROVA MANTRA „PLÁN OBNOVY“ NA OKLAMANIE NÁRODA❗️

Milí priatelia,

sme pravdepodobne „zachránení“ ?‍♂️❗️Heger nám vo včerajšej relácii „V politike“ 15x oznámil, že recept na všetky problémy Slovenska je PLÁN OBNOVY ?‍♂️

Ten Plán obnovy, ktorý samotný Heger ešte ako minister financií tvoril netransparentne, bez verejnej diskusie a ktorý absolútne nezohľadňoval reálne potreby Slovenska, t.z. zabezpečenie tvorby pracovných miest po Covide, pomoc slovenskému cestovnénu ruchu, slovenskému priemyslu, slovenskému poľnohospodárstvu a potravinovej sebestačnosti.

- reklama -

Keď si Matovič pred pár dňami navýšil výdavky rozpočtu na rok 2021 o neuveriteľných 3,8 MILIARDY EUR, ktoré spôsobia nárast deficitu nad 10% HDP a dlhu na 64,1% HDP, Matovič ani nehlesol o eurofondoch, ktoré nám mohli ušetriť miliardy z rozpočtu, nezvyšovať deficit a dlh.
Vláda má z eurofondov k dispozícii cca 28 MILIÁRD EUR a zbytočne navyšuje výdavky rozpočtu!
V rozprave som na to viackrát upozorňoval, ale samozrejme zafungoval parlamentný koaličný valec, ktorý všetko prehlasoval.

Za chybu považujem, že vláda nepresunula na Covid pomoc do sociálneho fondu 1 MILARDU EUR, a to z tých eurofondov, kde sa európske peniaze nečerpajú, a ktoré nám nakoniec možno prepadnú.

Z Plánu obnovy, ktorý vláda predložila do Bruselu, neuvidia živnostníci a malí podnikatelia, ktorí počas Covidu najviac trpeli vôbec NIČ❗️Takto sa „postarala“ vláda o ľudí po padémii.
Heger môže mantru o Pláne obnovy opakovať koľkokrát chce, ale ľuďom na Slovensku to nepomôže. Sú to len sľuby, ktoré reálne ľuďom nič nedajú❗️

Heger zavádza ľudí a spolieha sa na to, že tomu nerozumejú. To sa ale veľmi mýli, lebo ľudia presne vedia, ako im vláda počas Covidu (ne)pomohla❗️

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás