fbpx
- Reklama -
NázoryL. Kamenický: Matovič a Sulík oklamali Slovákov. Dohoda so...

L. Kamenický: Matovič a Sulík oklamali Slovákov. Dohoda so Slovenskými elektárňamj nie je záväzná! Čaká nás masaker v podobe zdražovania energií

-

L. Kamenický: Matovič a Sulík oklamali Slovákov. Dohoda so Slovenskými elektárňamj nie je záväzná! Čaká nás masaker v podobe zdražovania energií

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

VLÁDA, BUDÍČEK!

ÚRSO UPOZORŇUJE, ŽE V ROKU 2023 HROZÍ NÁRAST CIEN ENERGIÍ NA BEŽNÚ DOMÁCNOSŤ OD 1452 DO 2923 EUR!!! TO JE PRE MNOHÝCH BEŽNÝCH ĽUDÍ LIKVIDAČNÉ!

- reklama -

Milí priatelia,

iste si pamätáte, ako sa táto vláda chválila, ako akýmsi memorandom so Slovenskými elektrárňami zabezpečila zastropovanie cien ELEKTRINY až do roku 2024.

➡️ Viackrát som upozorňoval na to, že memorandum nie je právne záväzné. Dnes sa moje obavy potvrdili aj s ohľadom na to, že stále chýba vykonávacia zmluva, ktorou sa mal tento sľub Matoviča a Sulíka naplniť.

❗️O riešení na zmiernenie nárastu cien PLYNU sme už od Sulíka tiež počuli veľa prázdnych sľubov, ale skutek utek, a tak v roku 2023 hrozí Slovákom vyše 150% rast cien plynu!

➡️ ÚRSO – Úrad pre reguláciu sieťových odvetví (ktorý mimochodom vedie nominant SAS) upozorňuje na to, že ak nebude vláda konať, tak bežnej domácnosti môžu stúpnuť náklady na energie od 1452 až do 2923 eur ročne!

Z tabuľky ÚRSO vidieť, že odhadovaný nárast cien rok 2023 by mohol byť v rozmedzí od 121 do 243 eur mesačne! V roku 2023 tak ide o nárast od 134 do 161 percent oproti roku 2022!


❗️To je pre mnohých Slovákov doslova likvidačné!!!

Táto vláda by sa namiesto samochvály o tom, ako úžasne hospodári, mala radšej starať o životnú úroveň Slovákov, ktorí jej dali mandát.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás