fbpx
DomáceĽ. Blaha: Vyzývam prezidentku Čaputovú, aby verejnosti okamžite vysvetlila...

Ľ. Blaha: Vyzývam prezidentku Čaputovú, aby verejnosti okamžite vysvetlila prepojenie svojej kancelárie s mafiánskou chobotnicou, ktorá rozleptáva policajné zložky

-

Ľ. Blaha: Vyzývam prezidentku Čaputovú, aby verejnosti okamžite vysvetlila prepojenie svojej kancelárie s mafiánskou chobotnicou, ktorá rozleptáva policajné zložky

 1. V opačnom prípade je zrelá na odchod z funkcie hlavy štátu, pretože existuje vážne podozrenie, že je nepriamo zapojená do systému narafičených udavačov, ktorého dôsledkom bola aj smrť Milana Lučanského.
 2. Pani prezidentka bude musieť vysvetliť, ako je možné, že jej poradca Peter Kubina robí advokáta Čurillovi aj Ďurkovi, oboch vyšetrovateľov NAKA, ktorých zadržala inšpekcia kvôli manipulácii s výpoveďami udavačov.
 3. Meno prezidentkinho poradcu sa objavuje aj pri ďalších kauzách, spojených so systémom narafičených udavačov. Zatupoval Borisa Beňu, ktorý falošne obvinil Vladimíra Pčolinského, ex-šéfa SIS, ktorého nedávno prepustili z väzby.
 4. Kubina zastupoval aj Bernarda Slobodníka, ktorý sa vďaka svojim krivým obvineniam dostal na slobodu. Slobodník si navymýšľal obvinenia aj proti Milanovi Lučanskému a za to bol obmenený – Lipšicova prokuratúra mu zabezpečila smiešny trest.
 5. V prípade Slobodníka aj Beňu ide o bývalých klientov Daniela Lipšica, ktorý je dnes na čele špeciálnej prokuratúry. Peter Kubina ako Lipšicov dlhoročný kamarát a kolega z právnickej kancelárie Dentons prevzal jeho prípady.
 6. V kauze systému narafičených udavačov, kvôli ktorému zomrel Milan Lučanský, teda figurujú mená Daniela Lipšica, Petra Kubinu a Zuzany Čaputovej.
 7. Ak sa preukáže priame zapojenie týchto osôb do mafiánskych sietí v bezpečnostných zložkách, potom je národná bezpečnosť na Slovensku v najväčšom ohrození od druhej svetovej vojny.
 8. Pýtajme sa spolu. Je náhoda, že Lipšicova prokuratúra vedie džihád proti opozícii aj za pomoci vyšetrovateľov, ktorí boli obvinení z manipulácie výpovedí? Aj za pomoci mafiánov, takáčovcov a narafičených udavačov?
 9. Je náhoda, že týchto vyšetrovateľov obhajuje práve Lipšicov blízky priateľ? Je náhoda, že tento istý Lipšicov človek pracuje pre Zuzanu Čaputovú?
 10. Je náhoda, že tento istý Kubina zohral kľúčovú úlohu pri likvidácii referenda o predčasných voľbách, ktorých sa Lipšic s Matovičom tak veľmi boja?
 11. Je náhoda, že meno Kubina sa objavuje pri viacerých kauzách udavačov, ktoré sa postupne ukazujú ako zmanipulované a narafičené?
 12. Je náhoda, že udavač Slobodník, ktorého zastupoval Lišpic a potom Kubina, sa dostal vďaka Lipšicovej prokuratúre na slobodu? A že iný kajúcnik Böhm spáchal kvôli pochybeniu vyšetrovateľov samovraždu?
 13. A že Milanovi Lučanskému „samovylupli“ oko? A že Makóovej firme vláda za jeho lži a klamstvá dohodila superkšefty? A že na čele špeciálnej prokuratúry stojí politik, ktorý z duše nenávidí súčasnú opozíciu? Rovnako ako prezidentka?
 14. Pýtajme sa ďalej. Je náhoda, že liberálne médiá na čele s Denníkom N a Aktualitami dávajú luxusný priestor Lipšicovi, Čaputovej aj Kubinovi a obhajujú ich postoje na spôsob severokórejskej propagandy?
 15. Je náhoda, že Lipšic a Čaputová boli spolužiaci na práve? A že Čaputová s Kubinom už v roku 2016 spolupracovali pri útoku na Právnickú fakultu UK v kauze vrátených medailí?
 16. A že Čaputová spoločne s Lipšicom v roku 2018 volali po páde vlády Roberta Fica? Kedy začala vznikať chobotnica, ktorá dnes rozleptáva právny štát na Slovensku? Figuruje v tejto chobotnici Lipšic, Kubina aj Čaputová?
  Vážená pani prezidentka, kladiem legitímne otázky a očakávam okamžitú odpoveď:
  Do akej miery ste zainteresovaná do systému narafičených udavačov? A do akej miery riadi vašu činnosť Daniel Lipšic a Peter Kubina?
  Do akej miery ste spoluzodpovedná za smrť Milana Lučanského? A do akej miery maríte spravodlivosť na Slovensku?
  Vážená pani Čaputová,
  kým tieto otázky nezodpoviete, nemáte ďalej právo zastávať funkciu hlavy štátu.
  Vyberte si nejakú novú garderóbu, vyčešte si vlásky, zavolajte svoj fanklub z liberálnych médií a šup na tlačovú konferenciu vysvetľovať.
  Možno ste si kvôli pápežovi nevšimli, ale rodí sa tu škandál, aký nemá obdoby. A vaši ľudia v ňom zohrávajú kľúčovú úlohu.

Zdroj: FB, Ľuboš Blaha

- reklama -

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Čakajú nás zásadné politické udalosti – referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné… Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

INLIBRI - online kníhkupectvo

spot_imgspot_img

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás