fbpx
NázoryJ. Laššáková sa pýta: Padol Fico pretože odmietal dohodu...

J. Laššáková sa pýta: Padol Fico pretože odmietal dohodu s USA, ktorá sa začala tvoriť v 2009 a Fico ju mohol dávno za 2 volebné obdobia prijať?

-

J. Laššáková sa pýta: Padol Fico pretože odmietal dohodu s USA, ktorá sa začala tvoriť v 2009 a Fico ju mohol dávno za 2 volebné obdobia prijať?

KAM PATRIA AUTORI DOHODY S USA?

Ak sa nemýlim, obranná dohoda s USA začala naberať kontúry v rokoch 2009 až 2011. Čiže ku koncu prvej vlády Roberta Fica a po jej páde počas smiešneho kabinetu Ivety Radičovej. Ten vydržal niečo vyše dvoch rokov a do kresla predsedu vlády si opätovne sadol Robert Fico. Na tomto poste vydržal dve volebné obdobia.

Presnejšie dve volebné obdobia vydržal pri moci Smer-SD, Fico stratil kreslo predsedu vlády v roku 2018.

Na zmluve sa začalo opätovne intenzívne pracovať. Tým, samozrejme, nechcem povedať, že Fico prekážal a museli sa ho zbaviť. To by bola konšpirácia, ktorá by mohla vyznieť ako obhajoba Fica. Keďže mi už viacerí „oplieskali“ o hlavu, že som smeráčka, už sa tomu iba smejem. Minule mi šéfka povedala, že „veď ty si pravičiarka“. No to som skoro padla zo schodov…

Vráťme sa k zmluve. Podľa môjho skromného názoru neprejde. V rukách to majú aj europoslanci. Možno by sa toho mali chytiť. Asi len nevedia, „čo“ a „ako“. Počkám do piatku, potom zverejním návod.

I keď naozaj dúfam, že táto zmluva neprejde, situácia a realita na Slovensku môže byť iná. Môže sa stať, že ten, kto túto zmluvu „chce a naozaj potrebuje“, vie, že toto je jedinečná a neopakovateľná príležitosť. A svoje si presadí. Lenže po presadení tejto zmluvy, už nebude potrebovať figúrky, ktoré mu v jej uzavretí za každú cenu pomáhajú. A pre tých mám jeden pozdrav: Zbohom, pretože všetci skončíte na politickom smetisku s hanbou!

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

4 Komentáre

  1. Kto na Slovensko dovlečie amíkovské vojnové čižmy planetárných zlodějov a nacistickú aroganciu a zločinnosť globálného syndikátu nadnárodných miliardárov, by nemal skončiť na politickom smetisku, ale na elektrickom popravisku.

  2. ..noo a keď povieme „Bu!“ ,tak si v Pentagone možno aj cvrknú! Kristove trenky! Sa zobuďte! Zmluva doteraz nebola ,lebo pre USA to bola asi tak 2457795215-ta priorita… A kým nepoprosíme,tak takou nejakou aj ostane.
    keď sa pre USA stane 1-vou, nestihneme ani poďakovať. Toť „Fico“ …

  3. Takému Jarkovi naďovie už prd záleží na politickej kariére, on už je na vrchole a jediné čo chce je z toho vytrieskat maximum a po schválení zmluvy bude zaopatreny do konca zivota aj so svojou rodinou, on na Slovensko zvysoka ser…

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás