NázoryEURÓPSKY PARLAMENT

EURÓPSKY PARLAMENT

-

EURÓPSKY PARLAMENT

2-minútové video nám umožňuje uvedomiť si, že keď poslanec hovorí a odsudzuje nepokoje a deštrukciu európskych krajín v dôsledku proamerických krokov Európskej komisie, rokovacia sála je OPUSTENÁ! Nikoho to nezaujíma!

Takéto divadlo posilňuje moju predstavu, že Európska únia nie je to, o čom sme snívali pri jej vzniku: Európa národov. Stalo sa z toho zhromaždenie poslancov a štátnych úradníkov, lenivých a skorumpovaných eurokratov, z ktorých veľká väčšina sa vzdala všetkej suverenity v rukách nevolenej komisie v službách strýka Sama, ktorý si už nemyslia a ani nepredstierajú, že slúžia záujmom svojich krajín, za čo ich daňoví poplatníci draho platia.

Toto smutné divadlo posilňuje niekoľko mesiacov pred európskymi voľbami čoraz viac názorov, že Európska únia sa rozpadá a naďalej sa potápa, a preto musíme hlasovať bez ohľadu na strany, ktoré zastupujú jednotlivé štáty, za návrat k suverenite.

Dnes už NATO a EÚ nie sú mier, sú to lži, dvojtvárnosť (Minsk) a čoraz viac vojny na východe.

https://www.controinformazione.info/wp-content/uploads/2024/02/Parlamento-europeo.jpg

Obviňujúc Vladimíra Putina zo všetkého zla, zatiaľ čo on sa snaží chrániť svoju krajinu pred NATO, ktoré postupuje na východ so svojimi základňami, raketami, svojimi farebnými revolúciami s myšlienkou rozdeliť Rusko, aby si privlastnilo jeho zdroje, chcú svetu vnútiť náš systém a naše hodnoty.. Svojimi rusofóbnymi vyhláseniami a hlasmi v parlamente europoslanci naďaaej podnecujú vojnu na Ukrajine, pričom dnes sú ich deklarácie prehnité a odmietané svetovou väčšinou a už nedávajú žiadny zmysel.

Hrniec sa však už naplnil! Voliči, a najmä tí, KTORÍ NEHLASUJÚ, sa musia zobudiť a hromadne voliť podľa svojej intuície a zodpovednosti, aby ich štáty  PREŽILI.

Contro

Preklad: Dana Bystrická

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás