NázoryAdvokát Gašpar: Cieľom niektorých vyšetrovateľov NAKA je výlučne len...

Advokát Gašpar: Cieľom niektorých vyšetrovateľov NAKA je výlučne len likvidácia opozície, akt zúfalstva či pomsty? Pýta sa

-

Advokát Gašpar: Cieľom niektorých vyšetrovateľov NAKA je výlučne len likvidácia opozície, akt zúfalstva či pomsty? Pýta sa

Za zaujímavé a nevyhnutné považujeme zdieľať status Advokáta Pavla Gašpara, ktorý zverejnil včera na svojom FB profile:

AKT POMSTY, ALEBO ZÚFALSTVA?! ????‍♂️

ℹ️ Dnes som bol vyšetrovateľom NAKA mjr. Mgr. Jurajom Margetinom obvinený za zločin krivej výpovede a krivej prísahy, spáchaný v štádiu prípravy. Toto obvinenie považujem za účelové a nezákonné.

???? To, že NAKA tento týždeň niečo podnikne radostne avizoval aj minister vnútra Roman Mikulec v jednom zo svojich posledných statusov, čo je v súvislosti z dnešným obvineným len ďalší dôkaz o tom, že NAKA je dnes v rukách politikov. Považujem to za reakciu na moje mediálne výstupy. Jediným cieľom je snaha ma umlčať, a zabrániť mi tak verejne komentovať nezákonnosti, ktoré dnes sprevádzajú politicky exponované kauzy v ktorých som obhajcom.

???? Keďže v mojom prípade pošta nefunguje, uznesenie mi doručovali operatívci NAKA kpt. Mgr. Michal Kokoš a kpt. Mgr. Dušan Daloš. Ponáhlali sa len z jediného dôvodu, aby si to mohli rýchlo zavesiť na stránku a stihli tak informáciu dostať do hlavných správ. Áno treba rýchlo mediálne prekryť závažné podozrenia z trestnej činnosti ich kolegov a niektorých prokurátorov UŠP.

☝️ Namiesto toho aby mi títo najdrahší poštári na Slovensku zavolali kde sa nachádzam, obťažovali mojich susedov a moju ženu s bábätkom a trojročnou dcérou.

???? Čo však nepovažujem za náhodu je to, že sú to tí istí operatívci, ktorí sú podozriví z toho, že zneužili svoju právomoc a podieľali sa na nezákonnom odpočúvaní porád advokátov, čo konštatovala aj Generálna prokuratúra Slovenskej republika a Krajská prokuratúra v Nitre. V tomto konaní som poškodený.

???? Účelovosť tohto konania podčiarkuje aj fakt, že je postavené na jedinom nezákonnom dôkaze a vyšetrovateľ skutok zámerne nadkvalifikoval. Áno tak isto ako pri prvom uznesení v kauze „Chata“, ktoré je dnes už zrušené. Dokonca s takou dávkou fantázie, že takáto kvalifikácia je nesprávna a zákon ju nepripúšťa.

???? Som presvedčený, že zákonným spôsobom preukážem svoju nevinu. A organizovaná skupina pôsobiaca v rámci NAKA, ktorá kriminalizuje na objednávku vybraných ľudí bude spravodlivo potrestaná.

❗️Pripájam pravý dôvod môjho obvinenia, a to o čom by sa malo Slovensko dozvedať tieto dni. Na rozdiel od môjho obvinenia toto je prepis zo zákonných odposluchov, zverejnený v anonymizovanom rozhodnutí Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky.

Zdroj:

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás