fbpx
DomáceZoroslava Kollára mal prepustiť Najvyšší súd na slobodu

Zoroslava Kollára mal prepustiť Najvyšší súd na slobodu

-

Zoroslava Kollára mal prepustiť Najvyšší súd na slobodu

Bratislava 10. februára (TASR) – Konkurzného právnika Zoroslava K., ktorý je obvinený vo viacerých prípadoch, mal Najvyšší súd SR prepustiť vo štvrtok po 16 mesiacoch na slobodu. Na sociálnej sieti o tom informovali jeho obhajcovia.

„Senát 4T Najvyššieho súdu na neverejnom zasadnutí zrušil uznesenie sudkyne pre prípravné konanie Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) z 1. januára 2022 v časti obvineného Zoroslava K. a prepustil ho z dôvodu pochybenia v prípravnom konaní na slobodu,“ uviedla hovorkyňa. Rozhodnutie bude podrobne odôvodnené v písomnom vyhotovení uznesenia.

ŠTS nedávno zamietol obžalobu na konkurzného právnika Zoroslava K. a podnikateľa Tomáša R. v prípade ilegálnej výroby a distribúcie čiernych cigariet. Zoroslava K. následne opätovne obvinili z korupcie v inom prípade, kde ide o úplatky pre bývalého šéfa Slovenskej informačnej služby Vladimíra P.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás