fbpx
- Reklama -
TV VVZáznam (video): Hovorme Spolu - Live Online Diskusia

Záznam (video): Hovorme Spolu – Live Online Diskusia

-

Záznam (video): Hovorme Spolu – Live Online Diskusia

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

FORMÁT:

- reklama -

Diskusia bude vedená formou diváckych otázok na 7 najpálčivejších tém týkajúcich sa opatrení v trvaní 120 minút. Moderátori budú v štúdiu a hostia pripojený online. Hostia budú priradení k jednotlivým témam a otázkam s vyhradeným časovým limitom, aby bola dodržaná vyváženosť odpovedí. A to bez ohľadu na to, či budú Live streamu účastní naživo, alebo prostredníctvom ich verejných vyhlásení (týka sa provládnych odborníkov).

MODERÁTORI:

Ladislav a Juraj Matyinko

Oslovili sme viacerých renomovaných moderátorov a hercov – niektorí odmietli z časových dôvodov, niektorí kvôli zaväzkom v TV a pre niektorých bolo moderátorské kreslo s ohľadom na témy príliš „horúce“. Tým pádom si to odmoderujeme sami – aspoň to bude autentické 🙂.
O INICIATÍVE HOVORME SPOLU:

Keďže situáciu na Slovensku vnímame ako neúnosnú, vytvorili sme iniciatívu s názvom HOVORME SPOLU, ktorej cieľom je dostať širokú diskusiu odborníkov z rôznych názorových prúdov do živého vysielania na RTVS tak, aby si mohli vzájomne konfrontovať svoje tvrdenia a obhájiť svoje riešenia. Považujeme to za klúčový krok k tomu, aby sa začali obrusovať hrany medzi „tábormi“ na Slovensku, ktoré sú čoraz viac radikalizované a už nie sú schopné spolu komunikovať bez urážok, či posmeškov.

Vieme, že tu už bolo viacero individuálnych snáh o niečo podobné, ale RTVS im nedala potrebný priestor, preto by sme radi získali čo najvačšiu podporu osobností a následne aj verejnosti, aby sa na RTVS vytvoril potrebný tlak a konečne sa to podarilo presadiť. Naša aktivita je postavená na tom, aby sme ľudí začali opäť spájať a osobnosti môžu byť toho živým príkladom – ak by sa dokázali zhodnúť na jednej myšlienke bez ohľadu na to, aký majú pohľad na súčasnú situáciu či prijímané vládne opatrenia, bolo by to fantastické. Pritom stačí k tomu tak málo – začať s jednou silnou ideou, o ktorú sa môžeme oprieť.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 COMMENTS

  1. Je fajn, že nie sú „Mikasove vyhlášky“ všeobecne záväzným právnym predpisom. Práve som sa vrátila zo školy – Fakulta architektúry a dizajnu STU v Bratislave (mám 69 rokov, som zdravá). Nevpustili ma na vyučovanie kreslenia, ktoré som si ako poslucháč Univerzity tretieho veku zaplatila. Dôvod? Nemám oslobodzujúcu vakcínu, nemám test mimochodom dosť draho platený. A mám tú smolu, že som zdravá. Pán dekan sa proste rozhodol, že bude uplatňovať OTP metódy selektovania študentov, silne pripomínajúce konanie v Nemecku 1933.

  2. Úplne že pripomína to čo spomínate.Veď Nemci v 1933 dávali židom dobrovolne na výber.Mohli si vybrať dobrovolne či budú nenávidený vodcom alebo nie,že?? Máte 70 rokov ako môžte napísať takúto hovadinu?
    Vtedy by sa vás nikto na váš názor nepýtal.Nik by vám nedal na výber.Pokial viem nikto vás na ulici neopľúva,nekreslí vám po domoch znak neočkovancov ako im kreslili Jude a nik vás na ulici netlčie,neláme vám ruky ani nič podobné, preto že sa odmietate očkovať.
    Rozdiel je aj v tom že možnosť chrániť sa pred nakazením máte jedine spôsobom očkovania,alebo dodržiavaním opatrení.Tak by ma zaujímalo,že ak odmietate oboje spôsoby ako sa chcete chrániť a ako chcete chrániť pred nakazením svoje okolie.Lebo mám sakramentsky silný pocit že nič nerobením to nebude!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás