fbpx
- Reklama -
TV VVZaujímavý rozhovor s MUDr. Soňou Pekovou, PhD.

Zaujímavý rozhovor s MUDr. Soňou Pekovou, PhD.

-

Zaujímavý rozhovor s MUDr. Soňou Pekovou, PhD.

Zdroj: Cesta za zdravím, FB

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

4 COMMENTS

  1. Aky to rozdiel počuvať skutočnu vedkynu v „konspiracnom mediu“ a oportunisticke hlupe hovada v mainsreame typu krčmery, jarčuška, sabaka….

    • Tvoj pravopis slovenského jazyka je dôkazom, že si pojebaný kokot robotníckeho, proletárskeho, komunistického, nacistického debila z učňovky, v zamastených modrých montérkach…!!! Tvoj názor je irelevantný…. Tebe musí byť zakázané voliť, tak si sprostý! A tvojej kurve materi za to, že ťa pri pôrode vyšťala z jej smradľavej piča, by som do tej jej rozjebanej piče zasunul šúľok dynamitu… smrť celej tvojej robotníckej pojebanej rodine…!!!

  2. .. bohužiaľ, ale v súčasnosti človek už sapiens nie je, lebo pohodlnejšie je byť kvázi „zvieratkom“, ktoré trebárs nemusí nič iné ako iba pohodlne existovať……….. najesť sa, pospať si………. a nechať sa nakrmiť, zabaviť sa , potešiť, ………ale byť korunou TVORSTVA znamená aj zodpovednosť…..a dnes už si neuvedomujeme, kam môže ľudstvo skončiť, či ako zviera v zoologickej záhrade …………
    a my už tušíme, že na inú, lepšiu planétu asi nie, keď si sami „dobrovoľne“ volíme debilov za svojich pánov a sa postupne debilizujeme tiež………. a ideme sa dať dobrovoľne preorientovať na tvorov, .. horších ako zvieratká….. a ani vakcíny na rozum asi už nestihne ľudstvo vytvoriť…………..
    ..

  3. Tvoj pravopis slovenského jazyka je dôkazom, že si pojebaný kokot robotníckeho, proletárskeho, komunistického, nacistického debila z učňovky, v zamastených modrých montérkach…!!! Tvoj názor je irelevantný…. Tebe musí byť zakázané voliť, tak si sprostý! A tvojej kurve materi za to, že ťa pri pôrode vyšťala z jej smradľavej piča, by som do tej jej rozjebanej piče zasunul šúľok dynamitu… smrť celej tvojej robotníckej pojebanej rodine…!!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás