fbpx
- Reklama -
NázoryZamyslenie dňa: To naozaj máme veriť, že si niekto...

Zamyslenie dňa: To naozaj máme veriť, že si niekto po polroku spomenul na nejaké stretnutie?

-

Zamyslenie dňa: To naozaj máme veriť, že si niekto po polroku spomenul na nejaké stretnutie?

Taký malý súhrn logicky – nelogického postupu…

17.9.2020 bol Makó obvinený zo zločinu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny, zločinu obmedzovania osobnej slobody a obzvlášť závažného zločinu vydierania.

19.9.2020 obvinený Makó bol vzatý do väzby v zmysle návrhu prokuratúry a to z obavy pred kolúznym konaním a pokračovaním v trestnej činnosti. Obvinený sťažnosť voči rozhodnutiu nepodal.

NEPODAŤ SŤAŽNOSŤ VOČI VÄZBE? MAKÓ JE ASI JEDINÝ, KTO TENTO INŠTITÚT NEVYUŽIL. Mal dosť peňazí na advokáta a každý renomovaný advokát by sťažnosť v takej veci určite podal. Alebo vedel, že zanedlho si bude užívať slobodu a peniaze nadobudnuté pravdepodobne z trestnej činnosti?

- reklama -

13.11.2020 nastal happyend. Za tak závažné obvinenia bol Makó prepustený na slobodu, ktorú si do dnešných dní očividne užíva.

NAROZDIEL OD MAKÓA, DUŠANOVI KOVÁČIKOVI AJ NAPRIEK NÁLEZU ÚSTAVNÉHO SÚDU, NAJVYŠŠÍ SÚD DNES ZNOVU ZAMIETOL JEHO SŤAŽNOSŤ AKO NEDÔVODNÚ. ÚSTAVNÝ SÚD JU VŠAK VIDEL AKO DÔVODNÚ.

MAKÓ TEDA BOL PO DVOCH MESIACOCH PREPUSTENÝ NA SLOBODU AJ BEZ SŤAŽNOSTI. BODAJ BY NIE, KEĎ SA STAL HLAVNÝM ŠTÁTNYM KAJÚCNIKOM.

1.2.2021 bol vzatý do väzby František Imrecze.

9.3.2021 František Imrecze zostáva naďalej vo väzbe, Najvyšší súd SR zamietol jeho sťažnosť.

JE 6.7.2021 – František Imrecze je 5 mesiacov vo väzbe.

TO NÁM CHCE NAOZAJ NIEKTO POVEDAŤ, ŽE MAKÓ BY SI PO ZADRŽANÍ “NESPOMENUL” NA TAKÝ, PRE LIPŠICA A MATOVIČA “BONBÓNIK” AKO NEJAKÉ STRETNUTIE SPOJENÉ S FICOM A KALIŇÁKOM A NEVYŠIEL BY S TÝM HNEĎ?

TO NÁM CHCE NIEKTO POVEDAŤ, ŽE IMRECZE, KTORÝ PO MESIACOCH VÄZBY BY SA DNES MOŽNO PRIZNAL AJ K VRAŽDE KENNEDYHO, SI ZRAZU SPOMENUL NA NEJAKÉ STRETNUTIE? MOŽNO BY HO VEDEL PRED POLROKOM “VYKŠEFTOVAŤ” ZA SLOBODU AKO MAKÓ.

TAKÉTO “ESÁ” BY SI NECHÁVALI NA NESKÔR? A PRÁVE TERAZ, KEĎ MATOVIČOVA POPULARITA JE NA BODE MRAZU A FICOVA STÚPA?

Toto nie je predvolebná kampaň, kde sa “kauzy” ťahajú postupne a sú načasované ku dňu volieb. Tu sú ľudia vo väzbe a netušia dokedy tam budú, prečo by si akože na najväčšie, resp. mediálne najatraktívnejšie kauzy spomínali až teraz. Pravdepodobne by začali od tých najbombastickejších svedectiev a išli by po tie menšie. Lenže tu sa ide presne naopak. Ľudia, ktorí dnes hovoria o nejakom údajnom stretnutí, vedeli o tých stretnutiach už v čase vznesenia ich obvinení a na svoju obranu a zobchodovanie so slobodou, nezačali by práve od nich?

Tomu postupu od najmenších ísť k tým najväčším, neuverí asi nikto. A kto áno, ten musí byť veľmi naivný.spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás