DomáceZ. KOLLÁR: Podnikateľ tvrdí, že mu ponúkajú na predaj...

Z. KOLLÁR: Podnikateľ tvrdí, že mu ponúkajú na predaj pohľadávky voči exposlancovi Pčolinskému

-

Z. KOLLÁR: Podnikateľ tvrdí, že mu ponúkajú na predaj pohľadávky voči exposlancovi Pčolinskému

BRATISLAVA 12. októbra (SITA) – Na podnikateľa Zoroslava Kollára sa obrátilo niekoľko ľudí z východného Slovenska, korí mu ponúkali na predaj pohľadávky voči bývalému poslancovi Sme rodina Petrovi Pčolinskému. Kollár to uviedol vo zverejnenom videu. „Skontroloval som si to, je to naozaj pravda, že ste dlžní viacerým ľuďom veľmi zaujímavé sumy,“ povedal vo videu Kollár. Zároveň poslanca vyzval, aby svoje dlhy vyplatil. „Inak neodolám a kúpim tie pohľadávky voči vám. A neviem, či by ste chceli, aby som ja bol vaším veriteľom,“ skonštatoval podnikateľ.

Zoroslav Kollár tiež tvrdi, že „zlí ľudia z východu“ mu ponúkajú ako bonus aj fotografie Pčolinského. „Na tých fotografiách ste skutočne veľmi unavený. Asi z tvrdej práce v Národnej rade SR. Z alkoholu asi nie však,“ povedal Kollár. Doplnil, že na fotkách je poslanec zároveň „v nepríjemnej situácii“, ktorá sa bežne stava malým deťom. „Ale tým deťom pre tento prípad dávajú plienky,“ skonštatoval Kollár. Zároveň ale povedal, že s Pčolinským nechce mať konflikt. „Úplne mi ako nepriateľ stačí Boris (Kollár-poz.red.),“ dodal podnikateľ.

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás