fbpx
NázoryVIDEÁ: Výročie úmrtia generála Lučanského a účasť bývalých a...

VIDEÁ: Výročie úmrtia generála Lučanského a účasť bývalých a súčasných politikov

-

VIDEÁ: Výročie úmrtia generála Lučanského a účasť bývalých a súčasných politikov

Ako dobre vieme, dnes 30.12 2021 uplynul rok od tragickej smrti generála Milana Lučanského. V Martine sa dnes konala pietna spomienka na výročie jeho úmrtia, ktorú zvolal gen. Ivan Ševčík, bývalý vysoko postavený policajný funkcionár a blízky priateľ tragicky zosnulého generála Lučanského.

Na tejto pietnej akcii sa zúčastnili viacerí bývali s súčasní politici, bývali vysokí funkcionári polície a ďalší blízky známi generála Milana Lučanského.

Podpredseda strany NR SR a podpredseda strany SMER – SD Juraj Blanár uviedol:

VÝROČIE SMRTI GENERÁLA M. LUČANSKÉHO

Veľmi nás teší, že Slovensko nezabudlo na hrdinu generála Milana Lučanského. Pri príležitosti prvého výročia od jeho tragickej smrti sa na Národnom cintoríne v Martine, kde sa nachádza jeho hrob, zišlo množstvo ľudí zo všetkých kútov Slovenska. Z ich úst odzneli najčastejšie dve myšlienky. Slováci nikdy nezabudnú na to, že generál Lučanský krajinu vyčistil od mafiánov, ktorí dlhé roky terorizovali krajinu a za to si zaslúži úctu a rešpekt. Slováci ale tiež nezabudnú, že plnú zodpovednosť za jeho smrť má táto neschopná hegeromatovičovská vláda a krv zo svojich rúk táto vláda už nikdy nezmyje!

Česť pamiatke generála M. Lučanského.

Viac vo videu:

Podpredseda strany SMER – SD Ľuboš Blaha:

Matovičova mafia nikdy nedopustí, aby sa vražda Milana Lučanského vyšetrila… Nemôžu to dopustiť, pretože keby vyšla pravda najavo, celé Slovensko by zistilo, že sú v tom namočení až po uši… Spravodlivosť môže priniesť až nová vláda… Pre denník Pravda som to dnes pri hrobe generála Lučanského v Martine povedal na plné ústa… A áno, nitky vedú až k Prezidentskému palácu… Pravdu nezastavíte, vrahovia!

Video:

Exminister vnútra Robert Kaliňák:

Na dnešnom pietnom stretnutí na Národnom cintoríne v Martine, kde je pochovaný generál M.Lučanský, si prišlo uctiť jeho pamiatku množstvo ľudí zo všetkých kútov Slovenska. Zazneli tu zároveň z úst generála I. Ševčíka, ktorý bol 20 rokov blízkym spolupracovníkom M. Lučanského, ako aj od právneho zástupcu pozostalých europoslanca M. Radačovského závažné informácie o tom, že v januári sa dozvieme pravdu o tragickom konci generála M. Lučanského.

Video:

Poslanec NR SR a predseda strany ŽIVOT NS Tomáš Taraba:

S Marekom Gécim sme si dnes prišli uctiť politickú obeť tejto vlády – generála Milana Lučanského. Keby nemali špinavé paprče a svedomie, dnes by tu boli najvyšší predstavitelia štátu.

Generál Lučanský je obeťou dokonale vyfabrikovaného procesu, kde neexistovali žiadne dôkazy a kde sa údajný svedok následne záhadne zabil. Pred pár dňami bola zabitá ďalšia osoba, ktorá hovorila čoraz hlasnejšie. Ten čo ju údajne zabil sa tiež údajne následne zabil.

Medzitým predseda parlamentu hovorí o existencii mafie, ktorá nezákonne tu prenasleduje ľudí. Štátne orgány hovoria, že majú dôkazy získané zákonnou cestou. Toto dokáže len amorálna lúza.

Pán generál, ďakujeme za všetko čo ste pre Slovensko spravili. Ako generál ste padli ako obeť v boji za spravodlivosť. Chceli Vás umlčať, ale to sa im nepodarilo a nikdy nepodarí.

Nech Vaša duša odpočíva v pokoji.

Politická strana SNS a jej predstaviteľ Zdenko Kozák:

????????Dnes si členovia SNS uctili pamiatku gen. Milana Lučanského. Pietne miesto v mene SNS navštívil okresný predseda SNS v Martine a člen predsedníctva SNS Zdenko Kozák spolu s Jankou Cikhartovou. Zdenko, v mene nás všetkých zapálil sviečku a položil veniec.

Ďakujeme pán generál, nikdy na Vás nezabudneme.

Milan Žitný bezpečnostný analytik a blízky priateľ zosnulého generála Lučanského:

Ďalšie video (taký skvelý sumár vyjadrení) pridal aj ereport:

Zdroj: Facebook, Pravda.sk, eREPORT

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás