fbpx
- Reklama -
NázoryVyjadrenie Romana Michelka k zrušeniu trestného stíhania Tódovej a...

Vyjadrenie Romana Michelka k zrušeniu trestného stíhania Tódovej a Čikovského

-

Vyjadrenie Romana Michelka k zrušeniu trestného stíhania Tódovej a Čikovského

Takže systém našich ľudí ďalej funguje. Krajská prokuratúra zrušila trestné stíhanie podarenej dvojice Tódova, Čikovský. Lebo však všetci vieme, že nikto nikdy nevynášal zo spisu. Aj si pamätáme, že nikto sa nedozvedel meno utajeného svedka Petra Tótha. Zrazu niekomu veľmi vyhovuje, že nadriadený prokurátor môže zasiahnuť zhora.

Samozrejme len, ak ide o „naších“ ľudí. Tak navrhujem, zrušme celý justičný systém a nahraďme ho politbyrom, kde bude Igor, Veronička, Baránik a spol. No a namiesto prokuratúry stačí jediná preosvietená Monička Tódova. Načo sa ešte hrajeme na právny štát ? Už bude denník N spokojný? Všetky podlosti, špinavosti a manipulácie sú dovolené ? No fajn, len pozor, ak niekto tomuto tlieska, raz sa to môže a iste aj obráti aj proti nemu. A potom už bude neskoro.

- reklama -

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

Vážení priaznivci Veci Verejných

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.

Vo Veciach verejných stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme onedlho.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity.

Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať Veci verejné.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..

Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

 

INLIBRI - online kníhkupectvo

spot_imgspot_img

3 KOMENTÁRE

  1. ..na tejto istej stránke dnes : “ Generálny prokurátor Maroš Žilinka v pondelok (20. 9.) vydal pokyn, aby krajský prokurátor zabezpečil urýchlené preskúmanie zákonnosti a opodstatnenosti uznesenia policajta, ktorý vzniesol voči novinárom obvinenie. “ .. no a teraz aby sa v tom jeden vyznal… Logicky ( a možno nie,neviem..) mi z toho vychádza,že ak by Žilinka nevydal pokyn na preskúmanie,tak by nič skúmané nebolo,či ako ? A kto je teraz našoľud ,už nechápem vôbec..

  2. Tak nám teda naša „posvätná krava “ môže drízdať podľa ambasády za plotom čo chce? Lebo aj GP sa jej bojí? A vraj sme štát . Veria tomu len tí, čo žerú seno.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás