fbpx
- Reklama -
REGIÓNYVoľby2022: V. Maňka ohlásil kandidatúru na post primátora Zvolena

Voľby2022: V. Maňka ohlásil kandidatúru na post primátora Zvolena

-

Voľby2022: V. Maňka ohlásil kandidatúru na post primátora Zvolena

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Zvolen 23. júna (TASR) – Bývalý europoslanec a niekdajší predseda Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Vladimír Maňka ohlásil kandidatúru na post primátora mesta Zvolen. Kandidovať chce ako nezávislý. Informoval o tom na tlačovej konferencii vo Zvolene.

- reklama -

Ako uviedol, kandidovať sa rozhodol na základe širokej spoločenskej požiadavky zo strany občanov, viacerých parlamentných i mimoparlamentných politických strán, osobností a časti poslancov mestského zastupiteľstva.

„Všetci sú presvedčení, že Zvolen sa akosi zasekol a treba ho posunúť,“ povedal. Spomenul pritom niektoré projekty riešenia dopravy v centre mesta. Zmeniť by chcel aj atmosféru na rokovaniach mestského zastupiteľstva. „Chcem diskutovať s poslancami pred samotným zastupiteľstvom tak, aby sa z rokovaní nestali maratóny,“ pripomenul.

Maňka síce kandiduje ako nezávislý, podporu mu však na tlačovej konferencii vyjadrili aj krajské a okresné štruktúry strán Hlas-SD a Smer-SD a tiež Národná koalícia.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás