fbpx
- Reklama -
REGIÓNYVoľby 2022: V. Višňovský chce obhájiť post primátora Medzilaboriec

Voľby 2022: V. Višňovský chce obhájiť post primátora Medzilaboriec

-

Voľby 2022: V. Višňovský chce obhájiť post primátora Medzilaboriec

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Medzilaborce 4. júla (TASR) – Post primátora mesta Medzilaborce chce v jesenných komunálnych voľbách obhájiť súčasný primátor Vladislav Višňovský. Ako nestraník sa objaví na kandidátke strany Hlas-SD, uviedol Višňovský pre TASR.

- reklama -

„Nie som členom žiadnej politickej strany, ale pravdepodobne budem kandidovať na kandidátke strany Hlas-SD,“ povedal.

V prípade úspechu chce pokračovať vo svojej doterajšej práci a „skúsiť zabojovať o lepšiu budúcnosť pre Medzilaborce“. Jeho hlavným cieľom preto bude snaha pritiahnuť do mesta investora a zvýšiť miestnu zamestnanosť. „Toto je najväčšia výzva pre každého primátora v Medzilaborciach,“ podotkol.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás