fbpx
- Reklama -
REGIÓNYVoľby 2022: Starostka bratislavskej Karlovej Vsi D. Čahojová bude...

Voľby 2022: Starostka bratislavskej Karlovej Vsi D. Čahojová bude opäť kandidovať

-

Voľby 2022: Starostka bratislavskej Karlovej Vsi D. Čahojová bude opäť kandidovať

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Bratislava 20. júna (TASR) – Súčasná starostka mestskej časti Bratislava-Karlova Ves Dana Čahojová sa bude opätovne ako nezávislá kandidátka uchádzať o post. Pre TASR potvrdila kandidatúru v jesenných komunálnych voľbách.

- reklama -

„V Karlovej Vsi sa nám podarilo vybudovať tvorivý kolektív ľudí oddaných spoločnému dielu, výsledkom našej práce je stúpajúca kvalita života v našej časti mesta. Bolo by škoda riskovať stratu kontinuity,“ uviedla Čahojová o svojej motivácii kandidovať.

Priznáva zároveň, že plánov do nasledujúceho obdobia je veľa. Medzi najdôležitejšie patrí zariadenie pre seniorov na Borskej ulici, ktoré je už vo fáze projektovania, no zďaleka nebude stačiť. Preto v Karlovej Vsi plánujeme už ďalšie v spolupráci s hlavným mestom z plánu obnovy,“ avizovala.

Upozornila tiež na nevyhnutnosť dobudovať nové parkoviská, chodníky či športoviská. „Potrebujeme tiež dokončiť veľkú rekonštrukciu Základnej školy A. Dubčeka,“ dodala.

Čahojová stojí na čele karloveskej samosprávy už druhé volebné obdobie, prvýkrát bola zvolená v roku 2014.

Spojené samosprávne voľby do orgánov miest a obcí a orgánov samosprávnych krajov sa uskutočnia v sobotu 29. októbra. Kandidátne listiny sa môžu podávať do 30. augusta. Volebná kampaň už beží a skončí sa 48 hodín predo dňom konania volieb.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás