fbpx
- Reklama -
REGIÓNYVoľby 2022: Primátorský post v Dolnom Kubíne chce obhájiť...

Voľby 2022: Primátorský post v Dolnom Kubíne chce obhájiť J. Prílepok

-

Voľby 2022: Primátorský post v Dolnom Kubíne chce obhájiť J. Prílepok

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Dolný Kubín 27. júla (TASR) – Primátorský post v meste Dolný Kubín chce v jesenných komunálnych voľbách obhájiť Ján Prílepok. Kandidovať bude ako nezávislý. Opätovný zámer uchádzať sa o funkciu primátora ohlásil na sociálnej sieti.

- reklama -

„V nasledujúcich komunálnych voľbách sa chcem aj ja uchádzať o dôveru ľudí. Kandidovať budem na pozíciu primátora mesta Dolný Kubín. Záujmy mesta, celého okresu a Oravy by som chcel presadzovať opäť aj v Žilinskom samosprávnom kraji,“ konkretizoval Prílepok.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás