fbpx
- Reklama -
REGIÓNYVoľby 2022: Primátor Fiľakova Attila Agócs bude opätovne kandidovať

Voľby 2022: Primátor Fiľakova Attila Agócs bude opätovne kandidovať

-

Voľby 2022: Primátor Fiľakova Attila Agócs bude opätovne kandidovať

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Fiľakovo 30. júna (TASR) – Primátor mesta Fiľakovo v okrese Lučenec Attila Agócs chce v jesenných komunálnych voľbách obhájiť svoj post. Kandidovať bude za stranu Aliancia. Informoval o tom v stredu (29. 6.) večer na sociálnej sieti, kde predstavil aj 13 kandidátov na mestských poslancov.

- reklama -

Agócs je primátorom Fiľakova druhé funkčné obdobie, ako však uviedol, pracovných úloh je ešte dostatok. „Na dlhšie obdobie dopredu vidím, čo treba ešte v meste rozvíjať, čo dať do poriadku,“ uviedol súčasný primátor.

Pre rozvoj mesta je podľa jeho slov podstatné i mestské zastupiteľstvo, do svojho tímu preto k deviatim súčasným poslancom zvolili štyroch nových kandidátov. „Aby sme predišli možným národnostným obavám, chcem verejne deklarovať, že naďalej mienime pracovať v prospech všetkých občanov mesta,“ dodal Agócs.

Voľby do orgánov samosprávy obcí a voľby do orgánov samosprávnych krajov sa budú konať 29. októbra. Kandidátne listiny sa môžu podávať do 30. augusta. Volebná kampaň sa začala 10. júna a skončí sa 48 hodín predo dňom konania sa volieb.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás