fbpx
- Reklama -
REGIÓNYVoľby 2022: O post primátora Sniny sa bude uchádzať...

Voľby 2022: O post primátora Sniny sa bude uchádzať Tomáš Kirňák

-

Voľby 2022: O post primátora Sniny sa bude uchádzať Tomáš Kirňák

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Snina 1. júla (TASR) – O post primátora Sniny sa bude v jesenných komunálnych voľbách ako kandidát strany Hlas-SD uchádzať Tomáš Kirňák. Svoju kandidatúru ohlásil v piatok v Snine spolu s predsedom strany Hlas-SD Petrom Pellegrinim.

- reklama -

Kirňák za prioritnú oblasť považuje zdravotníctvo. Ako povedal, v súvislosti s reformou sa bude snažiť udržať nemocnicu s poliklinikou v Snine v takom stave, ako funguje teraz, a nespraviť z nej nemocnicu druhej alebo tretej kategórie s lôžkami na doliečovanie.

V oblasti školstva na úrovni VÚC sa podľa jeho slov už dlhšie rieši v okrese potreba zlučovania a s tým súvisiace zatváranie a zánik stredných škôl. V tejto oblasti by sa chcel Kirňák angažovať a zamerať sa na to, aby k tomu v okrese nedošlo.

„Za kľúčovú otázku považujem riešenie infraštruktúry, pretože od nej závisí ekonomický a sociálny rozvoj mesta. Bez príchodu nových investícií, aj v súvislosti s prípadnou obnovou Ukrajiny, sa jednoducho nepohneme ďalej,“ uviedol Kirňák.

„V osobe nášho kandidáta ponúkame voličom mesta lokálpatriotizmus, odbornosť a profesionalitu. So svojím programom, ktorý ponúka riešenia pre infraštruktúru mesta, demografiu, školstvo a zdravotníctvo, je správnym človekom, ktorý rieši pre mesto budúcnosť a perspektívu,“ dodal Pellegrini.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás