fbpx
- Reklama -
REGIÓNYVoľby 2022: O post primátora P. Bystrice má záujem...

Voľby 2022: O post primátora P. Bystrice má záujem diplomat Maroš Chudovský

-

Voľby 2022: O post primátora P. Bystrice má záujem diplomat Maroš Chudovský

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Považská Bystrica 22. júla (TASR) – O post primátora mesta Považská Bystrica sa bude uchádzať 33-ročný diplomat Maroš Chudovský. Už niekoľko mesiacov sa so svojim tímom stretáva s Považskobystričanmi. Priority a volebný program budú podľa jeho slov vychádzať práve z výsledkov rozhovorov s obyvateľmi mesta.

- reklama -

„Program nechceme robiť od stola. To, čo nám ľudia hovoria, bude kľúčovou súčasťou plánu. Chceme ich vypočuť, vyhodnotiť to a spolu s odborníkmi pripraviť víziu pre mesto. Aby to neboli len dobre znejúce sľuby, ale najmä spôsob, akým chceme plány realizovať,“ priblížil Chudovský s tým, že program predstavia v polovici septembra.

Rozhovory podľa neho potvrdzujú, že obyvatelia mesta očakávajú viac, pokiaľ ide o ponuku kultúrnych, športových a akýchkoľvek voľnočasových aktivít. „Nie je to len o tom, čo ponúkne mesto, ale aj aké príležitosti ľuďom poskytne na sebarealizáciu. Považskobystričania by svoju energiu a čas aj chceli investovať, ale potrebujú na to od mesta oveľa viac podpory,“ zdôraznil Chudovský.

Absolvent Fakulty politických vied a medzinárodných vzťahov UMB v Banskej Bystrici je zamestnancom Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR. Naposledy pôsobil na Stálom zastúpení SR pri Európskej únii v Bruseli ako zástupca veľvyslanca v politickom a bezpečnostnom výbore. Aktuálne v súvislosti s kandidatúrou na primátora čerpá neplatené voľno.

O post primátora Považskej Bystrice sa bude uchádzať ako nezávislý kandidát. Potvrdil však, že viaceré politické strany vyjadrili záujem podporiť úsilie jeho tímu. Spolu s ním plánuje ponúknuť nielen konkrétnu víziu, ale aj kompletnú kandidátku na posty poslancov mestského zastupiteľstva.

„Našim cieľom nie je sólo jazda, je to tímová hra. Mať okolo seba tím odhodlaných a kompetentných ľudí, je jediný spôsob, ako sa dajú plány dotiahnuť do úspešného konca,“ zdôraznil.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás