fbpx
- Reklama -
REGIÓNYVoľby 2022: Na post starostu bratislavských Vajnôr bude opäť...

Voľby 2022: Na post starostu bratislavských Vajnôr bude opäť kandidovať M. Vlček

-

Voľby 2022: Na post starostu bratislavských Vajnôr bude opäť kandidovať M. Vlček

Bratislava 26. augusta (TASR) – Na post starostu bratislavskej mestskej časti Vajnory bude opätovne kandidovať Michal Vlček. Súčasný starosta Vajnôr o tom v piatok informoval TASR.

- reklama -

Podobne ako pred štyrmi rokmi, aj v blížiacich sa komunálnych voľbách chce kandidovať ako nezávislý. „Za uplynulé volebné obdobie máme rozbehnutých množstvo veľkých aj menších projektov, ktoré robia život vo Vajnoroch kvalitnejším. Mnohé z nich sú dokončené, ďalšie rozbehnuté a bude ich treba dotiahnuť do konca a stoja pred nami aj nové výzvy,“ uviedol v súvislosti so svojou kandidatúrou.

V najbližších dňoch chce predstaviť svoj tím a body volebného programu. „Chceme sa v ňom sústrediť na to, aby sme spoločne pokračovali po správnej ceste, ktorou sa Vajnory za posledné roky napriek neľahkému obdobiu vydali a v ktorej sa oplatí pokračovať,“ zdôraznil Vlček.

Voľby do orgánov miest a obcí sa spolu s voľbami do orgánov samosprávnych krajov uskutočnia v sobotu 29. októbra. Kandidátne listiny sa môžu podávať do 30. augusta.

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás