fbpx
- Reklama -
REGIÓNYVoľby 2022: Kežmarským primátorom chce byť Tomáš Šimoňák z...

Voľby 2022: Kežmarským primátorom chce byť Tomáš Šimoňák z KDH

-

Voľby 2022: Kežmarským primátorom chce byť Tomáš Šimoňák z KDH

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Kežmarok 28. júla (TASR) – O post primátora mesta Kežmarok sa bude uchádzať aj Tomáš Šimoňák. „Rozhodol som sa pre tento krok po zrelej úvahe a rozhovoroch s viacerými ľuďmi. Mnohí ma poznajú cez Kežmarský prielom, ale aj prostredníctvom rôznych ďalších aktivít, ako je napríklad Deň rodiny s KDH. Spoločne s ďalšími ľuďmi, ktorých v krátkom čase predstavím, sa pokúsime presvedčiť ľudí o tom, že stále je možnosť posúvať Kežmarok vpred, a to iným spôsobom ako doteraz,“ uviedol na sociálnej sieti.

- reklama -

Z mesta sa podľa neho vytratil rešpekt k iným názorom, diskusia, chýba komunikácia s obyvateľmi, ako aj poslancami. „Jednostranný pohľad nie je správny, nechceme sa viac deliť na víťazov a porazených, ale chceme spoločne budovať Kežmarok bez ohľadu na politické tričko, vek, pohlavie či náboženské presvedčenie,“ upozornil Šimoňák, ktorý kandiduje za Kresťanskodemokratické hnutie.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás