fbpx
- Reklama -
REGIÓNYVoľby 2022: Katarína Heneková chce obhájiť post primátorky Púchova

Voľby 2022: Katarína Heneková chce obhájiť post primátorky Púchova

-

Voľby 2022: Katarína Heneková chce obhájiť post primátorky Púchova

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Púchov 19. júla (TASR) – Úradujúca primátorka Púchova Katarína Heneková chce v októbrových komunálnych voľbách svoj post obhájiť aj na ďalšie štvorročné obdobie. Informovala o tom na svojom profile na sociálnej sieti.

- reklama -

„Za mnou je náročné obdobie, ktoré ma vycvičilo vo všetkých smeroch a naučilo reagovať na krízové situácie a riešiť akútne problémy aj bez pomoci štátu. Chcela by som preto pokračovať v začatej práci a aj naďalej posúvať Púchov dopredu. Rozhodla som sa opätovne kandidovať na funkciu primátorky Púchova ako nezávislá kandidátka,“ uviedla Heneková.

Ako dodala, uvedomuje si, že tlak zo strany protikandidátov bude stúpať. „Z mojej strany však nie. Urážky a ohováranie považujem za úplné dno a takýto postup odsudzujem. Snažím sa do verejného priestoru prinášať slušnosť a najmä slúžiť ľuďom,“ zdôraznila.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás