fbpx
REGIÓNYVoľby 2022: Kandidátom strany Hlas-SD na primátora Čadce je...

Voľby 2022: Kandidátom strany Hlas-SD na primátora Čadce je Matej Šimášek

-

Voľby 2022: Kandidátom strany Hlas-SD na primátora Čadce je Matej Šimášek

Čadca 30. augusta (TASR) – Kandidátom strany Hlas–SD na primátora Čadce bude v jesenných komunálnych voľbách Matej Šimášek. TASR o tom informovala hovorkyňa strany Patrícia Medveď Macíková.

- reklama -

Šimášek má podľa lídra Hlasu-SD Petra Pellegriniho bohaté manažérske skúsenosti z oblasti energetiky, zamestnanosti a je odborníkom na cestovný ruch i prácu s európskymi fondmi. „Je to invenčný a manažérsky zručný človek, ktorý v živote niečo dokázal a samosprávu a jej problémy dôverne pozná,“ povedal Pellegrini.

Prioritami Šimáška bude v prípade zvolenia využívanie mimorozpočtových zdrojov na nové projekty pre mesto, podpora regionálneho rozvoja s Čadcou ako lídrom regiónu, sociálna politika a podpora podnikania, doplnila hovorkyňa strany.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás