fbpx
REGIÓNYVoľby 2022: Kandidátom hnutia Republika na predsedu ŽSK je...

Voľby 2022: Kandidátom hnutia Republika na predsedu ŽSK je Miroslav Urban

-

Voľby 2022: Kandidátom hnutia Republika na predsedu ŽSK je Miroslav Urban

Ružomberok 30. augusta (TASR) – Kandidátom hnutia Republika na predsedu Žilinského samosprávneho kraja (ŽSK) bude v jesenných voľbách do vyšších územných celkov (VÚC) lekár a poslanec Národnej rady (NR) SR Miroslav Urban. Predseda hnutia Milan Uhrík o tom informoval na sociálnej sieti.

- reklama -

Doplnil, že Urban pôsobil ako primár interného oddelenia Vojenskej nemocnice v Ružomberku. „V súčasnosti je poslancom NR SR, ale na pomoc ľuďom nezanevrel. Stále chodí do nemocnice ako lekár zachraňovať životy. Je stopercentný vlastenec a erudovaný odborník, ktorý miluje Žilinský kraj, a neopustil ho, hoci mal množstvo ponúk,“ uviedol Uhrík.

Kandidatúru na post predsedu ŽSK už ohlásili doterajšia predsedníčka Erika Jurinová, podpredseda ŽSK a KDH Igor Janckulík, bývalý žilinský primátor a exriaditeľ Národnej diaľničnej spoločnosti Igor Choma (Smer-SD), Peter Slyško (Hlas-SD) a František Drozd (ĽSNS).

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás