fbpx
- Reklama -
REGIÓNYVoľby 2022: Hlas-SD podporil kandidatúru Igora Kršiaka na primátora...

Voľby 2022: Hlas-SD podporil kandidatúru Igora Kršiaka na primátora Nitry

-

Voľby 2022: Hlas-SD podporil kandidatúru Igora Kršiaka na primátora Nitry

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Nitra 20. júna (TASR) – Strana Hlas-SD podporí v najbližších komunálnych voľbách na post primátora Nitry občianskeho kandidáta Igora Kršiaka. Potvrdil to predseda strany Peter Pellegrini. Kršiak zároveň skonštatoval, že rokuje aj s predstaviteľmi ďalších politických strán o podpore svojej kandidatúry.

„Mnohé politické strany chápu zmysel spájania, predpokladám, že vznikne koaličné zoskupenie,“ povedal Kršiak. Podľa vlastných slov nerokoval s predstaviteľmi Smeru-SD ani radikálnych či extrémistických politických strán a hnutí.

- reklama -

Kršiak pôsobí v samospráve viac ako 20 rokov. V minulosti pracoval ako prednosta nitrianskeho mestského úradu, v súčasnosti je prednostom Mestského úradu v Trnave. Do volieb vstupuje s voľným združením Fungujúca Nitra, ktoré zároveň zastrešuje kandidátov na poslancov mestského zastupiteľstva. Jeho predstava o fungovaní v samospráve je založená na hľadaní partnerstiev a spolupráci viacerých politických subjektov. „Éra nezávislých kandidátov a politikov bola značne pošpinená, pretože veľa z nich sa hneď po voľbách stalo závislými od politických stranám,“ skonštatoval.

Kandidatúru na post primátora Nitry v jesenných komunálnych voľbách oficiálne ohlásili zatiaľ traja kandidáti. Okrem Kršiaka sa budú o tento post uchádzač aj Štefan Štefek a Marek Hattas.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás