fbpx
- Reklama -
DomáceVláda: Slovensko daruje Ukrajine vojenský materiál za vyše 10,3...

Vláda: Slovensko daruje Ukrajine vojenský materiál za vyše 10,3 milióna eur

-

Vláda: Slovensko daruje Ukrajine vojenský materiál za vyše 10,3 milióna eur

ratislava 7. decembra (TASR) – Slovensko daruje Ukrajine ďalší vojenský materiál v hodnote viac ako 10,3 milióna eur. Vyplýva to z návrhu, ktorý v stredu schválila vláda.
     

- reklama -

 Ministerstvo obrany využije možnosť refundácie časti výdavkov súvisiacich s darovaním vojenského materiálu cez Európsky mierový nástroj. „Vzhľadom na pokračovanie vojenskej agresie Ruskej federácie voči Ukrajine a v nadväznosti na jej požiadavky sa týmto navrhuje, aby vláda SR schválila darovanie ďalšieho vojenského materiálu,“ skonštatovalo.

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 COMMENTS

  1. a co daruju ty darmozraci ludom v pasme chudoby??? Ci si myslia, ze takych nemaju? No asi ziju v amerike, alebo mimo, lebo uz sme este chudobnejsi, ako sme boli.Dochodok je na urovni jednej desatiny platu poslanca, to je v poriadku ??????? Pre ukrajinu su desiatky milionov a u nas nevedia pomoct chudobnym.To nieje vlada, to su bezocivci……………………………………….

  2. ahaaaaa, proti Nadovi sa nepise, alebo proti vlade, vlastne nazory su zakazane………………..

  3. Darujte im toho reterda Naďa aj s Igiotom Vantime -nextime psychopatovičom Trnavským do prvej línie v Chersone. A nech si zoberú zo sebou aj Zuzanu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás