fbpx
TV VVVIDEO (ZVTV): Robert Fico: Budú predčasné voľby, prezidentka je...

VIDEO (ZVTV): Robert Fico: Budú predčasné voľby, prezidentka je americká agentka a Matovič je pacient psychiatrie

-

VIDEO (ZVTV): Robert Fico: Budú predčasné voľby, prezidentka je americká agentka a Matovič je pacient psychiatrie

Teším sa na deň kedy ma prezidentka zažaluje, a bude vysvetľovať, že nie je americká agentka. Prezidentka stojí jednoznačne na americkej strane. Má plnú mieru zodpovednosti za to, že na 11 rokov tu budú americkí vojaci a základne. My tú zmluvu nepotrebujeme, môžeme ju neprijať.. Nám nikto neveril, že stiahneme vojakov z Iraku a stalo sa. Bol na mňa vyvíjaný obrovský tlak najmä z americkej ambasády, že si to nesmieme dovoliť. A predsa. Teraz apelujem na všetkých, nepotrebujeme tú zmluvu. Ale už je. Tak ako na jej zrušenie? Sú dve možnosti… Mňa neustále upozorňovali z americkej ambasády, pri rôznych maličkostiach. A týchto nechajú páchať všetko, lebo sú to prisluhovači.

Béla Bugár zacítil krv a zarezal.

V prípade vraždy Kuciaka si myslím, že zahraničné spravodajské služby niečo vedeli a nechali to tak.

Pri voľbách asi pôjdeme do blokov. Bude blok pravicový a bude nás chcieť zničiť a potom my. Základom nášho bloku musí byť spolupráca Smeru a Hlasu, Tento blok môže postupne naberať na takej sile, že zvládneme komunálne aj veľké voľby. Určite treba hovoriť so SNS, ďalej Republika, samozrejme, my s tým nemáme nijaký problém, ale všetci musia prekročiť 5%, inak to nemá význam. Teraz ide o výsledok.

Toto referendum musíme zmariť taký príkaz dostane prezidentka, my urobíme všetko. Aby referendum prebehlo, ale ľudia musia vstať z gauča a prísť, podpísať. Nepodľahnúť beznádeji. Ide nám o to, nech sa na Slovensko vráti aká taká miera politickej stability.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás