fbpx
TV VVVIDEO: ZVTV: My za úlohu užitočných idiotov zaplatíme...

VIDEO: ZVTV: My za úlohu užitočných idiotov zaplatíme suverenitou

-

VIDEO: ZVTV: My za úlohu užitočných idiotov zaplatíme suverenitou

O čo sa hrá? Fenomén olympiády Peking, chcel Zelenski využiť na vybavenie si účtov v oblasti Donecka a Luhanska. Putin si nemohol dovoliť nechať zmasakrovať desaťtisíce ruských občanov. Putin odkázal, nech vám nenapadne. Tak sa začali tančeky o ruskej agresivite. Pripojili sme sa aj my.

Nič nie je horšie ako táto vláda. Opozícia má väčšinu a začína sa spájať. Pellegrini sa zatiaľ nepridal, má iné ciele, chce ísť v konečnom dôsledku na prezidenta, a spojenie s fašistami, by mohlo poškodiť jeho povesť. Boris Kollár sa k nim raz môže pridať. On sa spojí aj s diablom. Povie, pľujte na mňa, ja sa obetujem a zachránime Slovensko pred fašistami. Teraz nás pravdepodobne nás čaká referendum s tromi otázkami.

Za prezidentku myslia iní, minimálne by sama mohla dať zmluvu na Ústavný súd, a niektoré veci by sa museli upraviť. Takto máme otvorenú cestu pre základne, sme vtiahnutí do hybridnej vojny, sme spoluúčastní pri vytváraní obrazu nepriateľa. Agresívneho Ruska. Robíme užitočných idiotov, štekáme na Rusko v záujme USA, lebo Amerika chce boj, ale nie na svojom území. Boris Kollár našťastie podrží Žilinku, lebo jeho pestrá minulosť to potrebuje.

Zdroj: ZVTV

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás