fbpx
Názory(video) “Volám sa Peter Kremský, som z OĽaNO a...

(video) “Volám sa Peter Kremský, som z OĽaNO a Vy ma volajte – sociálna žumpa”

-

(video) “Volám sa Peter Kremský, som z OĽaNO a Vy ma volajte – sociálna žumpa”

To sú tí, ktorí po voľbách Slovákov vyzývali byť ”solidárnymi” s rôznymi menšinami, či inými národmi. Avšak k vlastnému národu a aj k svojim vlastným voličom sa zachoval ako “obyčajná žumpa” z Obyčajných ľudí.

Aktuality24.sk: Vládny poslanec Peter Kremský (Oľano): „Ak dôchodcovia nezvládajú zvyšovanie cien, tak nech sa vysťahujú zo svojich veľkých barákov a idú bývať inde.“

https://www.facebook.com/Aktuality24/videos/vl%C3%A1dny-poslanec-peter-kremsk%C3%BD-o%C4%BEano-ak-d%C3%B4chodcovia-nezvl%C3%A1daj%C3%BA-zvy%C5%A1ovanie-cien-ta/3290103374567551/

- reklama -

Foto: Fb Peter Kremský. Zdroj: Fb Aktuality24.sk

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

3 COMMENTS

  1. Dobre, treba Vas nazyvat pravymi menami.Uz sa nemozete skryvat za socializmus, uz ste sa fasisti odkryli.Takze dobry den pan ŽUMPA.

  2. Odmyslíme si teraz emočnú stránku veci. Nikto sa nechce vzdať niečoho, čo má celý život. Je tu citové puto, ktoré sa ťažko dá vyjadriť v peniazoch.
    Ale ten pán má v niečom pravdu. Aby žil jeden človek na dajme tomu, 100m2 je naozaj plytvanie. Nie vysťahovať. Ale nasťahovať mladú pracujucu rodinu. Najlepšie jeho potomkov, ale keď nie sú ochotní tak aj cudzích. A samozrejme by potom získali prednostné právo na odkúpenie bytu/domu.

    Jasné že keď mu dáte otázku a odpoveď áno/nie. Tak z neho urobíte netvora.
    A samozrejme že ten parchant určite nemal takú inteligenciu aby ho napadlo to čo mňa. Ale uráža ma keď niekto vystrihne jednu vetu a tým má chce presvedčiť.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás