TV VVVIDEO: „V každom dobre je zárodok zla a v...

VIDEO: „V každom dobre je zárodok zla a v každom zle je zárodok dobra. Predátorom štvania v spoločnosti je Denník N. Polícia a OČTK by voči tomuto médiu mali tvrdo zakročiť,“ tvrdí spisovateľ Banáš o pokuse zavraždiť premiéra Roberta Fica

-

spot_img

VIDEO: „V každom dobre je zárodok zla a v každom zle je zárodok dobra. Predátorom štvania v spoločnosti je Denník N. Polícia a OČTK by voči tomuto médiu mali tvrdo zakročiť,“ tvrdí spisovateľ Banáš o pokuse zavraždiť premiéra Roberta Fica

Populárny slovenský spisovateľ, publicista, bývalý politik a exdiplomat Jozef Banáš komentoval pokus zavraždiť predsedu vlády SR Roberta Fica (Smer-SSD) ideologicky sfanatizovaným priaznivcom prezidentky SR Zuzany Čaputovej, Ivana Korčoka a súčasnej opozície na čele s progresívnymi liberálmi a zo strany tých, ktorí sa najviac oháňajú slušnosťou, toleranciou a demokratickými hodnotami a ktorí s aktívnou účasťou médií, politických mimovládok a sfanatizovaných politických aktivistov živia spoločenský konflikt a sústavne rozdeľujú obyvateľstvo v našej vlasti.

Slovensko už niekoľko dní prežíva šok, z atentátu na predsedu vlády Róberta Fica. Bola táto tragédia predvídateľná? Zaznamenali sme v správaní spoločnosti určité signály, že k takému čomusi dôjde a ako sa zmení Slovensko po tomto hroznom čine?

O tom všetkom sa dozviete v rozhovore so spisovateľom Jozefom Banášom:

Zdroj: Youtube Ženský Web, InfoVojna

Podporte nezávislé spravodajstvo a pomôžte zvýšiť pluralitu médii na Slovensku. Spravodajský portál Veci Verejné prináša overené agentúrne správy a vlastné komentáre naších autorov.

Podporiť nás môžete jednoduchou formou cez platobnú bránu buď pravidelnou mesačnou sumou alebo jednorázovým príspevkom.

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

2 Komentáre

  1. Nemožno nesúhlasiť s jeho názorom.
    Áno, zmienený denník chŕli bez čo i len náznaku objektivity iba nenávisť, ponižovanie, urážky od samozvanej „elity“ na slovenský národ vnímaný ako „lúzu“ a rovnako aj na politikov aktuálnej vlády ako v článkoch, tak aj v diskusiách.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás