fbpx
TV VVVIDEO: V českej TV zaznela pravda o Hegerovej vláde,...

VIDEO: V českej TV zaznela pravda o Hegerovej vláde, ktorú naše médiá nielen ignorujú, ale hlavne popierajú!

-

VIDEO: V českej TV zaznela pravda o Hegerovej vláde, ktorú naše médiá nielen ignorujú, ale hlavne popierajú!

NEKOMPETENTNÁ, NEPRIPRAVENÁ, AROGANTNÁ, NEDÔSTOJNÁ VLÁDA V DEMISII S REKORDNOU NEDÔVEROU, KTOREJ ČAPUTOVÁ NEPOCHOPITEĽNE KRYJE CHRBÁT – TO JE SKUTOČNÝ OBRAZ HEGERA V ZAHRANIČÍ!

- reklama -

Je smutné, že pravda zaznie skôr v českých médiách, ako v tých slovenských, pretože tie naše ju nielen ignorujú, ale hlavne popierajú.

V čase extrémneho zdražovania, neúnosných úrokových sadzieb pri hypotékach, dvojnásobnej inflácie oproti priemeru eurozóny, rieši Hegerova vláda jediné – ako protiústavne odovzdať Migy na Ukrajinu.

Bývalý minister zahraničných vecí Českej republiky Zaorálek má úplnú pravdu, vláda s prezidentkou na Slovensku absolútne pohoreli a snažia sa svoje zlyhania silou mocou prekryť vojenskou angažovanosťou na Ukrajine a médiá hlavného prúdu im v tom, ako na povel asistujú.

Jediná cesta z tejto existenčnej krízy Slovenska, je zvoliť si v najbližších voľbách suverénnych politikov, ktorí sa neuchádzajú o priazeň západných veľmocí, ale záleží im na dôvere vlastných občanov a ich starosti budú mať na prvom mieste.

Zdroj: SMER – SD, CNN Prima News

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

7 COMMENTS

 1. Kollár sa včera prekecol keď povedal, že minister môže nariadiť vyradenie stíhačiek z inventára a potom ich ako šrot presunúť na zberný dvor menom Ukrajina.
  Parafrazujem ho.

  Technický pekné riešenie.

 2. Zdroj je uvedený SMER SD. Na sneme ČSSD pred par rokmi Fico prehlásil ze v bordel nestačí vymeniť postele ale aj prostytutky. Myslel tým ČSSD ale aj SMER SD.

 3. Ukrajinci si na svojom území mózu lietať na čom chcú.Do toho im ruské ani slove.nské svine nemajú čo kafrať
  .
  Hlavne nie zakomplexpvaný Fico.

 4. Fuj, len Pultlerovi a jeho spojencom v SR tieto klamstva prechádzajú, pevné verím, že nebude to beztrestné.

 5. u nas doma 3 mesiace byvala ukrajinska rodina na ktoru padali ruske bomby, musis zazit, nic ine, potom pochopis, na co su nam nepouzitelne Migy??? mozno pomozu aby na deti na ihrickach nepadali bomby. Zaoralek je vyexpirovany aparatcik, nema nam co povedat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás