fbpx
- Reklama -
TV VVVIDEO: To, čo robia s nevinným Norbertom Bödörom, je...

VIDEO: To, čo robia s nevinným Norbertom Bödörom, je čistý fašizmus!

-

VIDEO: To, čo robia s nevinným Norbertom Bödörom, je čistý fašizmus!

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Predseda SMERu Robert Fico reaguje na včerajšie opätovné zatknutie Norberta Bödöra. Včera na poludnie bol konečne po účelových obštrukciách prepustený Norbert Bödör na slobodu. Prepustil ho Najvyšší súd SR v reakcii na rozhodnutie Ústavného súdu SR, ktorý konštatoval porušenie jeho základných ľudských práv. To, však nemohla prekusnúť Špeciálna prokuratúra na čele s Lipšicom a tak sa rozhodli po pár hodinách Norberta Bödöra opäť zadržať pre vec, v ktorej neboli schopní dlhé mesiace vôbec konať.

- reklama -

Viac vo videu:

K tejto téme sa vyjadrili aj obhajcovia Norberta Bödöra:

Rovnako aj právnička Judita Laššáková:

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás