fbpx
TV VVVIDEO: Tibor Gašpar: KEĎ JE VOLEBNÝM PROGRAMOM KLAMSTVO

VIDEO: Tibor Gašpar: KEĎ JE VOLEBNÝM PROGRAMOM KLAMSTVO

-

VIDEO: Tibor Gašpar: KEĎ JE VOLEBNÝM PROGRAMOM KLAMSTVO

Bývalý policajný prezident generál Tibor Gašpar na svojom Facebooku uviedol:

Video na Youtube:

- reklama -

Pred viac ako troma rokmi sme boli svedkovia masívnej predvolebnej propagandy, ktorej jediným cieľom bolo odstaviť politickú stranu SMER. Liberáli a mimovládky sa doslova pretekali, kto povie väčšie klamstvo, a naše slávne média tieto klamstvá šírili ďalej, ako zaručenú pravdu.

Podarilo sa, a súťaž o najväčšieho idiota vyhral Igor Matovič so svojim videom pred údajnou Počiatkovou vilou vo Francúzku, ktoré mu prinieslo víťazstvo vo voľbách.

Výsledok už bohužiaľ všetci poznáme. Posledné tri roky boli pre Slovensko katastrofou. Sme na pokraji bankrotu, kolabuje zdravotníctvo, máme historicky najvyššiu infláciu a právo znásilňujú každý deň Čurillovci na čele s Lipšicom. No a médiá samozrejme mlčia.

Nenechajme sa oklamať od ľudí, ktorí nás klamali posledné tri roky, a ktorí doviedli Slovensko do chudoby, chaosu a na pokraj vojny. Viac vo videu priatelia.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás